Advance

FeelTheFever demiş ki:
Galiba Şuanda Konuları Açıyorsunuz Sonra Görseller Eklenecek yanılıyormuyum ? :D
Oluruna bırak, bu saatte çok kişi yok zaten böyle bırakılacağını mı düşünüyorsun bu sitede :dance:

Yine ilklerin efendisi EXL'da :D resimler ve bilgiler olmasada etkinliğin başladığını ilk burdan duydunuz :D

GNR

rank8
Süppo bu gdf eksigi vardi kapandı su gibi devil çıkıyor
ps: başkalarının almadığı Harfleri siz alabiliyorsunuz pete toplatmıyorum ben 8'li bir pt yanında 10 dk 65 tane topladım min. 4 devil 1 flag cıktı pandora haric herşey tutturduk
ps: flag satılıyormu bilmiyorum ancak satılır ise ucuk fiyatlardan almayın harflar çok hızlı toplanıyor kendiniz kazanabilirsiniz

Beyler bunları daha hızlı toplama taktiği falan warmı düşürmek için

Beyler daha hızlı toplamak isteyenler loaderınınz varsa alttan 1 lv char acın ong yada wing taxi yapanlar elbette vardır oraya atın kendinizi ben 1 saatte her harften yaklasık 130-140 ar tane toparladım kolay gelsn :mrgreen:

Joymax a vur dedik öldürdü bu ne arkadar saate her harften 100 e yakın topluyor char şimdiden 25 dewil çıktı sc flag vs vs kara kara düşünüyorum bu kadar şeyi nasıl ezik char açıp aktaracaz diye :(

Lütfen birisi bana sbotla pete nasıl toplatabileceğimi söyleyebilir mi?
"Pandora" yazdım iki tane çıktı işaretledim lakin hala petin umru olmuyor.. summer2: Şimdiden teşekkür ederim..

- Resim Silinmiş.

Nasıl ? Bankada 5 DeviL war onlarında Ss sini koyacam

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
MiSSoNi demiş ki:
Lütfen birisi bana sbotla pete nasıl toplatabileceğimi söyleyebilir mi?
"Pandora" yazdım iki tane çıktı işaretledim lakin hala petin umru olmuyor.. summer2: Şimdiden teşekkür ederim..
Lütfen bir cevap bekliyorum hala.. Neden benim bot algılamıyor.. Farklı bir şey mi yoksa "pandora" dışında..

Yukarı Alt