Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE HALLOWEEN CANDY - BOMB GLITCH

dikkat ediyorum da kimse birbirine bomb glitch yapmıyor yok mu kuzularım biribinizi bombaladığınıza dair ekran görüntüleri ?

Halloween Candy Cadılar Bayramı için yaratıkları kesince mob'lardan düşer ve bir oyuncuya attğınızda aşağıda ki görüntüler oyuncunun ekranında oluşur hangisini düşürdüyseniz o oluşur, sis-boya-örümcek ağı ve duman olarak 4 çeşidi vardır 8)

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
geçen 3 kere ghost sungsung kestim 1 tane şeker geldi oda bomba oldu sinirden attım birine :D

Ali Baba eventinde Seallar çok hızlı çıkıyordu
ama bu eventte 5dk da bir mob çıkıyor.
Bu yüzden kimse evente önem vermedi.

Tek kelimeyle bu şekerler başıma bela oldu ongda farm yapıyorum 2günde çanta fulleniyor şekerlerle bide toplu olarak almıyo tek tek alıyo bi an önce salı günü gelsede kurtulsak şunlardan.

valla bana bir gecede 100 e yakın seal cıkmıs kırdırana kadar canım cıktı botada alma ddm rahatladım :lol: :P

Çok adam bombaladım amandnse hiç bomba yemedim bu eventte değerli bişiler çıkmasını beklerdimama Flag eventten çıkan itemlerin drop bakımından bu evente aktarılması kötü olmş :(
Bide ex kasarken sürekli peşimizdeler 1 1 1 1 sıkıcı -,-'

extraloob demiş ki:
dikkat ediyorum dak imse bibirine bomb glitch yapmıyor yok mu kuzularım biribinizi bombaladığınıza dair ekran görüntüleri ?
Bende var Okan abi atim sana istersen :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ee hani 1 tane bile yok bombalanan :P

pff event'ların hiçbirini sevmiyorum.

Metinnn demiş ki:
TheRage demiş ki:
extraloob demiş ki:
dikkat ediyorum dak imse bibirine bomb glitch yapmıyor yok mu kuzularım biribinizi bombaladığınıza dair ekran görüntüleri ?
Bende var Okan abi atim sana istersen :P
buraya koy hepimiz görelim
Bildiğim kadarı ile bombayı bir başkasına atıyorsun kendine değil.Kendime atamıyorsam nasıl çekebilirim resmini?

Yukarı Alt