Lanet oLsn o şekerLere :@ sürekli pet topluyor kapatasım da yok trigger ve str int iyi oLuyor işimi görücek iLerde.. Gelde gör kırdırması bi ölüm

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

SILKROAD ONLINE HALLOWEEN CANDY - BOMB GLITCH

dikkat ediyorum da kimse birbirine bomb glitch yapmıyor yok mu kuzularım biribinizi bombaladığınıza dair ekran görüntüleri ?

Halloween Candy Cadılar Bayramı için yaratıkları kesince mob'lardan düşer ve bir oyuncuya attğınızda aşağıda ki görüntüler oyuncunun ekranında oluşur hangisini düşürdüyseniz o oluşur, sis-boya-örümcek ağı ve duman olarak 4 çeşidi vardır 8)

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

/ Güncel

Son düzenleme:
hahaha _Avis_ benim charrrdı satalı baya oldu şimdi burada görünce içim bi garip oldu :kalp: :kalp: taaaaaaaaaaaaaaaaa geçen seneki eventtan kalan resimler :santa: :santa: ,ayrıca 4 değil 5 bomba var(5. yumurta),bu sabah birine attım ispanyol heralde, jajajajajjajaaja diye bi sevindi garibim summer1:

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Yumurtaları bosverin hediyelerden haber verin
hediyeyi kendin yapıyon şöyle,önce ilk 4 bombayı atıyon adamı kızdırıyon,adam iyice kıvama gelince,yumurtayı fırlatıyon ve kendine güzel bir omlet yapmış oluyon summer3:

AzteC'in Karşısındaki evde 'sigaramı' içiyorum. ≠
Takımı
Fenerbahce
bi gece de 90 tane toplamış onglarda farm yapıyorum, kırdırınca slot acılsın diye town da onume gelene basıyorum yumurtayı ve bombaları tabi ara sıra bana da vuruyolar ama bu eventte avatar çıkmıcak sanırım hiç okumadım avatar varmı yok mu diye ? :headbang:

Yukarı Alt