Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE GNGWC 2010 TÜRKİYE HANGİ BUILD KAZANIR?

Haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com/v6

Silkroad Online GNGWC 2010 Türkiye / İstanbul ayağında hangi yapılandırmayı açmayı düşünüyorsunuz ve sizce hangi yapılandırma bu turnuvanın kazananı olacaktır ?

Silkroad Online duyurusu yapılan, SILKROAD ONLINE GNGWC 2010 TÜRKİYE sizler için hazırlanmıştır.

Special thx to silkroadonline.net :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:

EliteTurk

Aileden
Trowzeen mustafanın yaptığı gibi full int Bicheon 80 , Lighting 80 , Cold 80 , Fire 60 Str yapmanız iyi olmaz çünkü bir event havasında kapışıyorsunuz adamlar pvp yaparken siz araya girip bir nuke atıyorsunuz ikisine birden sekiyor ve öldürme şansınız bi o kadar artıyor lighting deki speed işinize çok yarar her zaman kapışıcak değilsinizya Snow Sheild bittiği zaman kaçmakda gerekir,benim favori charım Full int S/S Nuker. :curtain:

Benim favorim 5/1 hibrit s/s nüker. ataktan çok birşey gitmiyor ama defans ve hpye çok şey geliyor.

bence böyle bi ortamda bow götürür critleriyle tmm nuker iyi wuruyor ama dayanıklıkla da önemli + comboda war bow critleriyle yer ortamı bence:D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pacheon hiçbirşey yapamaz kuzum gaiada beni kesemiyorlar orada full sox itemli nuker'i yatıracak char çıkmaz bence block atarsa zati hiç kimsenin şansı kalmaz.

tek sorun ss adam çok seri oynayacak asla skill kaçırmayacak zati 2 skillde en kral adamı yatırır kendisi 2 skill yerse birisine block attımı tamamdır yatmaz direk yatırır.

extraloob demiş ki:
Pacheon hiçbirşey yapamaz kuzum gaiada beni kesemiyorlar orada full sox itemli nuker'i yatıracak char çıkmaz bence block atarsa zati hiç kimsenin şansı kalmaz.

tek sorun ss adam çok seri oynayacak asla skill kaçırmayacak zati 2 skillde en kral adamı yatırır kendisi 2 skill yerse birisine block attımı tamamdır yatmaz direk yatırır.
pacheon hiçbirşey yapamaz gözünü seviyim full sox bower alayını yer şöyle söyliyim ben bu kdr nova çıkacagını bilseydim hayatta eu char kasmazdım blade yada bow gerisi yalan :coffee:

_PokerFace demiş ki:
extraloob demiş ki:

pacheon hiçbirşey yapamaz gözünü seviyim full sox bower alayını yer şöyle söyliyim ben bu kdr nova çıkacagını bilseydim hayatta eu char kasmazdım blade yada bow gerisi yalan :coffee:
:muck:

Server
Takımı
Fenerbahce
Full STR Fire Cold Pacheon Elindeki Bow Güzelse Oynamayıda Biliosan Seni Kimse Alamaz

NOT:Karakteri Kullana Bilmek Cok Önemlidir Boyacı Köpüğü Gibi Her Skill Basılmaz

Yukarı Alt