Sizde Silkroad Online hakkındaki görüş düşünce ve isteklerinizi oyunda belirli saatler arasında GM'lere pm yoluyla yada mesaj atarak iletebiliyorsunuz.

Aşağıda benim isro hakkındaki siteklerim ve GM'in cevapları bulunmakta.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Verdiğin resim silkroad tarihine efsane resim olarak gireiblir:) Joymax durumun farkına geçte olsa vardı sanırım bakalım eski silkroadı geri getirebilecekler mi ?

Snoop Dogg demiş ki:
Verdiğin resim silkroad tarihine efsane resim olarak gireiblir:) Joymax durumun farkına geçte olsa vardı sanırım bakalım eski silkroadı geri getirebilecekler mi ?
eski silkroadı geri getirmeleri oldukça zor olucak gibi :D bir daha denk gelirsemde arap ırkıyla ilgili istekçe bulunmayı düşünüyorum. bakalım joymax isteklerimize ne kadar önem vercek :cry:

Önemli olan oyuncuyu sürekli ekrana bağlamaları.
Bence Constantinopolis gibi kalede sürekli bitmeyen bi kale savaşı eklenmesi lazım.Kale savaşı için mesela fatihin topları gibi topların getirilmesi lazım.Böylece surlarda yıkılabilsin.Guild member sayısı artırılabilir.Kaleyi almak zorlaştırılır, yeni savunma sistemleri getirilebilir.Belki gemilerle savaş, suda yanan ateş gibi oyuna daha gerçekçi yenilikler getirilebilir.Kale kimin elindeyse diğer kalelere komisyon koyabilir.

Oyuncuları en çok çekicek olan, belkide son çare olarak düşündükleri islam ırkı artık getirilebir, belirli zamanlarda ırk savaşı gibi eventler düzenlenebilir.

Arzulayanlar için 80-90-100-110 cap ve tek ırkın olduğu serverlar gelebilir.Tabi adv elixir kaldırılıp + basma sınırı getirilebilir.//Zaten oyunu bırakmamdaki etkenlerden biriside kafamı çevirdiğim yerde +12 görmemdi.Benim için elimzide +7 olunca sevindiğimiz +8 olunca şaşırdığımız, sun gördüğümüzde "parası olan alıyor" dediğimiz zamanlar daha güzeldi.

Oyuncuyu kasma derdinden kurtarmak için eventlerden exp/sp ticket verebilir veya exp event düzenlenebilir.

Belki level sınırı yükseltilebilir ama sadece yüksek level oyuncuları çeker ve geçici bir çözüm olarak kalır.Veya kasmaktan sıkılan birisi oyunu bırakabilir.

ps:Neyse çenem düştü gene en iyisi susmak. :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Eski gunler gelsin yeter. Yenilik falan istemiyorum. Yeter kale savasi da. Ben o eski serverlarin full oldugu zamanlarda DW onunde Thief-Hunter JobWar yapmayi ozledim. Goldbotlar kalksin, + basmak icin proflar kalksin. Son soyledigim imkansiz ama botlar kalksin, exp 100x olsun. Hepimizi cekmez mi bu oyuna :)

Ya ben ne kadar isro'dan nefret etsem de islam ırkı arap ırkı artık neyse çıktığı gün oyuna damlayacağım ki herkes böyle olacak.Tek çare araplar bence :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
duzceli81 demiş ki:
Joymax ne zamandan beri bizden bi öneri alıyo bu oyunun sonunun başlangıcı :S ™
Hocam bu oyunun sonu gelmez. Salak salak bir guncelleme yaparlar ne bileyim yeni bir halt daha getirirler biz de su sacma oyuna devam ederiz. Hep boyle oldu. Ilkokul 6. sifintan beri hep ayni hikaye icerisindeyim :oldie:

Wax Whine demiş ki:
duzceli81 demiş ki:
Joymax ne zamandan beri bizden bi öneri alıyo bu oyunun sonunun başlangıcı :S ™
Hocam bu oyunun sonu gelmez. Salak salak bir guncelleme yaparlar ne bileyim yeni bir halt daha getirirler biz de su sacma oyuna devam ederiz. Hep boyle oldu. Ilkokul 6. sifintan beri hep ayni hikaye icerisindeyim :oldie:
haha aynen ilk senesinde bu oyun tutmaz bile denilmişti :mrgreen:

ben bunu oyuna nasıl basladım dersenız bi arkadas oynuyordu alp swsinde 52 nukerci vardi mujigilerde kasıyordu dedim ne biçim bi oyun bu sacma sapan dedim deyiş o deyiş patladı gitti :D

bide benım oyundan soğumamın sebebi oyunda lag olması ttnet kullanıyorum ve speedtest ölçüm yapıyorum koreye 400 ping cıkıyo ™

duzceli81 demiş ki:
ben bunu oyuna nasıl basladım dersenız bi arkadas oynuyordu alp swsinde 52 nukerci vardi mujigilerde kasıyordu dedim ne biçim bi oyun bu sacma sapan dedim deyiş o deyiş patladı gitti :D
Ben de arkadaşımdan görmüştüm bi evde iki pc de yanyana kervan çekiyorlardı, 30-40 lv arasıydılar.Tigerlardan geçerken görmüştüm.O yaşa kadar gta oynadıkdan sonra çok sıradışı gelmişti :mrgreen: Başladım eve gidip kimse yardım etmemişti olmadi: 10 levela kadar manyanglarda süründüm, potun pill'in ne işe yaradığını öğrenene kadar baya olmuştu.Poison bulaşınca ölmemek için oturuyordum :roll:

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Eski gunler gelsin yeter. Yenilik falan istemiyorum. Yeter kale savasi da. Ben o eski serverlarin full oldugu zamanlarda DW onunde Thief-Hunter JobWar yapmayi ozledim. Goldbotlar kalksin, + basmak icin proflar kalksin. Son soyledigim imkansiz ama botlar kalksin, exp 100x olsun. Hepimizi cekmez mi bu oyuna :)
+∞

Lemonade demiş ki:
duzceli81 demiş ki:
Ben de arkadaşımdan görmüştüm bi evde iki pc de yanyana kervan çekiyorlardı, 30-40 lv arasıydılar.Tigerlardan geçerken görmüştüm.O yaşa kadar gta oynadıkdan sonra çok sıradışı gelmişti :mrgreen: Başladım eve gidip kimse yardım etmemişti olmadi: 10 levela kadar manyanglarda süründüm, potun pill'in ne işe yaradığını öğrenene kadar baya olmuştu.Poison bulaşınca ölmemek için oturuyordum :roll:

hiç unutmam internet kafedeydik ben 123 tuslarına basıyordum kardeşim mause ile mobslar tıklıyordu 6 lwl water ghostlarda kasıyorduk 6 lwl mobstan 16 lwl sos spear dusmustu :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
duzceli81 demiş ki:
hiç unutmam internet kafedeydik ben 123 tuslarına basıyordum kardeşim mause ile mobslar tıklıyordu 6 lwl water ghostlarda kasıyorduk 6 lwl mobstan 16 lwl sos spear dusmustu :D
Elle kasilan zamanlarda dusen soxlarin degeri paha bicilemezdi :)

Wax Whine demiş ki:
duzceli81 demiş ki:
Elle kasilan zamanlarda dusen soxlarin degeri paha bicilemezdi :)
pet daha önemliydi benim için chakilerde düşen bowu satıp kurt almıştım hemen havamdan geçilmiyordu :mrgreen: Herkes soruyodu bi de nasıl aldın falan mobdan düştü diye kandırıyodum :mrgreen:

Yukarı Alt