SILKROAD ONLINE GM ile TİCARET ETKİNLİĞİ BAŞLADI

haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com

- Resim Silinmiş.

[Etkinlik Dönemi]

16 Kasım ~ 7 Aralık 2010 Silkroad Yerel Saati (3 hafta)

Bölüm 1: GM ile Ticaret
Etkinlik Programı: 16 ~ 30 Kasım , 2010 (2hafta)

- Resim Silinmiş.
- Etkinlik 16 Kasım 2010 tarihinde sunucu denetiminden sonra açılacak.
- Her bir sunucu sadece bir kez ziyaret edilecektir.

[Etkinlik Yöntemi]
1. GM oyun içinde etkinliğin başladığını anons edecek.
2. Katılmak isteyen tüccarlar job suit giymeli ulaşım ve ticaret malları satın almalı. Avcılar ve Hırsızlar ayrıca job suit giymeli.
3. Tüccar ve Avcılar kasabada Hunter GM ile buluşmaları gerekir. Hırsızlar da başka bir şehir veya bölgede Thief GM ile buluşmaları gerekir.
4. Avcı GM ve ticaret başlangıç noktasında olan tüccarları ticaret için son noktaya götürecektir. Aynı zamanda, Thief GM kervana saldırı için hırsızlara yol gösterecektir.
5. Tüccar ve avcılar ticaret merkezinde mallarını satıp kazanç sağladıktan sonra/ Veya hırsızlar soygun ve Bandit Den de Çalıntı Eşya Bayii de mal satmak durumunda ticaret sona erecektir

[GM'ler ile ticaret ekran görüntüsü]
- Herhangi bir iş düzeyine ve herhangi bir iş sınıfına ait Oyuncular etkinliğe katılabilir.
- Ticaret hacmi miktarı Limiti yok.Katılımcılar 1- 5 * ticaret yapabilir.

Bölüm 2: Trade Run Video Yarışması

Etkinlik Programı: 16 Kasım ~ 7 Aralık 2010
1. Oyuncular herhangi bir video kayıt yazılımı kullanılarak Grand Caravan ile ilgilibir video yapmalı ve Video Hosting Sitesine yüklemeli.
2. Video yapımcısı,Grand Caravan a katılan oyuncu suit ini giymeli ve videoda görünmelidir.
3. Top 10 klipler etkinliği kazanacak.

[Nasıl video gönderilir?]
1.Etkinlik sırasında video çekiniz,daha sonra herhangi bir Video Hosting Sitesi yükleyiniz.
2. Silkroad Online resmi web sitesinde giriş yapınız.Menüde,tıkla Community>GM Lounge> GM Journals
3. Post a tıklayın ’Event: The Grand Caravan Trade Run Video Contest’
4. Yorum bölümünde, video ile ilgili bir giriş yazın sonra video linkini veya URL yi yazıp,Onayla tıklayın ve gönderin.

[Ödüller]
Kazananlara aşağıdaki ödüller verilecektir:
1.nci: 11th Degree Seal of Nova Weapon (1 kazanan)
2.nci: 10th Degree Seal of Sun Weapon (3 kazanan)
3.üncü: 10th Degree Seal of Moon Weapon (6 kazanan)

SILKROAD ONLINE ÇIKMIŞ OLAN BÜTÜN DRESS'LERİ tıklayıp görebilirsiniz 8)

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ne imzaymış tek imza benimkimi en kısa sürede değiştiricem avanger yapmıştı ben bikaç düzenleme yapmıştım bu imzada :)
+Camiye gitmenin nesi yanlış ?

Yeni eventa ingilizce olarak açıklanmış resimlerden anladığım kadarıyla gm ler kervan lara yardım etcekler bi konvoy gibi bişey olcak :)

exotic demiş ki:
Ne imzaymış tek imza benimkimi en kısa sürede değiştiricem avanger yapmıştı ben bikaç düzenleme yapmıştım bu imzada :)
+Camiye gitmenin nesi yanlış ?
Bir yanlışlık yok , zaten bir yanlışlık olduğunu idda etmedim , "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" dedim sadece. İmza+Cami summer3:

iLLeGaL22 demiş ki:
Yeni eventa ingilizce olarak açıklanmış resimlerden anladığım kadarıyla gm ler kervan lara yardım etcekler bi konvoy gibi bişey olcak :)

Gmlerle kervan çekerken video çekiceksin diyor videoda ismin gözükücek sonra gm sohbet bölümüne upload ediceksin istediğin programı ve istediğin video paylaşım sitesini kullanabilirsin 1.ye nova weapon 2.ye 10d sun silah 3.ye 10dg moon silah. Video çekerken isminin görünmesi şartmış(Job elbisesini giymemiş halde) + talihliler açıklandıktan sonra 14 aralıkta kazananlar çantalarında 1 boş yer bırakmalıymış yoksa verlicek hediye yok olurmuş.

1 adet Birinci,
3 adet İkinci,
6 adet Üçüncü olacak.

%20si doldu update ediyor benimkisi.Turkey hat falan heçti?dress falan da geçti update yazılarında bakalım inşallah sürpriz event vardır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
exotic demiş ki:

SILKROAD ONLINE GM ile TİCARET ETKİNLİĞİ BAŞLADI

haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com

- Resim Silinmiş.

[Etkinlik Dönemi]

16 Kasım ~ 7 Aralık 2010 Silkroad Yerel Saati (3 hafta)

Bölüm 1: GM ile Ticaret
Etkinlik Programı: 16 ~ 30 Kasım , 2010 (2hafta)

- Resim Silinmiş.
- Etkinlik 16 Kasım 2010 tarihinde sunucu denetiminden sonra açılacak.
- Her bir sunucu sadece bir kez ziyaret edilecektir.

[Etkinlik Yöntemi]
1. GM oyun içinde etkinliğin başladığını anons edecek.
2. Katılmak isteyen tüccarlar job suit giymeli ulaşım ve ticaret malları satın almalı. Avcılar ve Hırsızlar ayrıca job suit giymeli.
3. Tüccar ve Avcılar kasabada Hunter GM ile buluşmaları gerekir. Hırsızlar da başka bir şehir veya bölgede Thief GM ile buluşmaları gerekir.
4. Avcı GM ve ticaret başlangıç noktasında olan tüccarları ticaret için son noktaya götürecektir. Aynı zamanda, Thief GM kervana saldırı için hırsızlara yol gösterecektir.
5. Tüccar ve avcılar ticaret merkezinde mallarını satıp kazanç sağladıktan sonra/ Veya hırsızlar soygun ve Bandit Den de Çalıntı Eşya Bayii de mal satmak durumunda ticaret sona erecektir

[GM'ler ile ticaret ekran görüntüsü]
- Herhangi bir iş düzeyine ve herhangi bir iş sınıfına ait Oyuncular etkinliğe katılabilir.
- Ticaret hacmi miktarı Limiti yok.Katılımcılar 1- 5 * ticaret yapabilir.

Bölüm 2: Trade Run Video Yarışması

Etkinlik Programı: 16 Kasım ~ 7 Aralık 2010
1. Oyuncular herhangi bir video kayıt yazılımı kullanılarak Grand Caravan ile ilgilibir video yapmalı ve Video Hosting Sitesine yüklemeli.
2. Video yapımcısı,Grand Caravan a katılan oyuncu suit ini giymeli ve videoda görünmelidir.
3. Top 10 klipler etkinliği kazanacak.

[Nasıl video gönderilir?]
1.Etkinlik sırasında video çekiniz,daha sonra herhangi bir Video Hosting Sitesi yükleyiniz.
2. Silkroad Online resmi web sitesinde giriş yapınız.Menüde,tıkla Community>GM Lounge> GM Journals
3. Post a tıklayın ’Event: The Grand Caravan Trade Run Video Contest’
4. Yorum bölümünde, video ile ilgili bir giriş yazın sonra video linkini veya URL yi yazıp,Onayla tıklayın ve gönderin.

[Ödüller]
Kazananlara aşağıdaki ödüller verilecektir:
1.nci: 11th Degree Seal of Nova Weapon (1 kazanan)
2.nci: 10th Degree Seal of Sun Weapon (3 kazanan)
3.üncü: 10th Degree Seal of Moon Weapon (6 kazanan)

SILKROAD ONLINE ÇIKMIŞ OLAN BÜTÜN DRESS'LERİ tıklayıp görebilirsiniz 8)

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

SILKROAD ONLINE GM ile TİCARET ETKİNLİĞİ BAŞLADI, güzel bir etkinlik daha yapılmış ama ezik oyuncular için bu beni kesmedi :twisted:

Son düzenleme:
Yukarı Alt