1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

SilkRoad Online Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları


 1. NiGHTMaRe

  NiGHTMaRe Aileden

  Kayıt:
  8 Kasım 2008
  Mesajlar:
  7.544
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36


  JOYMAX kullanıcı tarafından talep edilen hizmeti sağlamak üzere kullanıcıların kişisel bilgilerini iş ortaklarımız ile paylaşabilecektir. Bu durumda JOYMAX iş ortaklarımızın kim olduğunu, bilgilerin nasıl bilgiler olduğunu ve neden gerektiğini, ne zamana kadar gerektiğini, bilgilerinizin nasıl korunacağını ve nasıl kullanılacağını bildirdikten sonra bunlardan onay isteyecektir. Eğer kullanıcı bu bilgilerin ifşa edilmesini kabul etmezse, bu kişilerden ek bilgi toplamayacak ve iş ortaklarımız ile paylaşmayacağız.
  ⑥ İlgili yasal prosedürlere göre yasal bir talep olduğunda.
  ⑦ Yukarıda belirtilen durumlarda dahi, JOYMAX ilgili yasalar ve düzenlemelere göre sorgulayan kurumların talebi üzerine bilgi vereceğimizde ilgili tarafları bu durumdan haberdar etme politikasına sahiptir. Yasal nedenler sebebiyle kişileri bilgilendiremeyeceğimiz durumlar olabilir. JOYMAX, bilgilerin toplanması ve kullanılması ile ilgili ilk amacının aksine kullanıcıların bilgilerini gereksiz yere sağlamamak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.
  ⑧ Bilgilerin ifşa edilmesi ile ilgili anlaşmada bazı istisnai durumlar olabilecek ya da kullanıcının web sitesi vasıtasıyla sağlanan hizmetleri kullanarak yasal hasarlara sebep olduğu, kullanıcı anlaşmasını ihlal ettiği ya da kamu ahlakına ve geleneklerine karşı üzücü suçlar işlediği sağlam kanıtlara bağlı olarak başka seçeneğin olmadığı durumlar olabilecektir.
  5. Kullanıcıların Hakları ve Sorumlulukları
  1. Bir kullanıcı sorunları önlemek için JOYMAX'a sunduğu kişisel bilgilerin doğru ve güncel olduğundan emin olmalıdır. Eğer kullanıcının kişisel bilgileri herhangi bir şekilde kusurlu veya yanlış ise kullanıcı bu kusur veya yanlışlıktan kaynaklanan tüm kayıpların ve hasarların sorumluluğunu üstlenecektir. Herhangi bir kullanıcı tarafından listelenen kişisel bilgiler yanlışsa, kullanıcının hesabı geçici veya kalıcı olarak askıya alınacaktır.
  2. Bir kullanıcı bilgilerini koruma hakkına sahiptir, aynı zamanda kendi bilgilerini korumak ve diğerlerinin bilgilerini ihlal etmemek durumundadır. Kullanıcı bilgilerini ve parolasını güvenilir bir şekilde saklamak için dikkatli olmalı ve güvenilir bir şekilde gönderilen mesajlar da dahil olmak üzere diğerlerinin gizlilik hakkını ihlal etmemeye çalışmalıdır. Eğer kullanıcı bu yükümlülüklerini yerine getiremezse, JOYMAX tarafından dahili veya yasal olarak cezalandırılacaktır. Bu Politika 04 Ekim 07 tarihinden itibaren yürürlükte olacaktır.

  JOYMAX.COM Hizmet Anlaşması
  Anlaşmanın Yorumlanması Şirket, sunduğu değerli hizmetler ve diğer hizmetler için bireysel hizmet anlaşmaları ve politikaları (bundan sonra 'Değerli Hizmet Anlaşması vb' olarak anılacaktır) oluşturabilir. Bireysel hizmet anlaşmalarının içerikleri veya politikaları Joymax.Com hizmet anlaşmasından farklı olursa (bundan sonra "Anlaşma" olarak anılacaktır), bu durumda 'Değerli Hizmet Anlaşması vb' uygulamada öncelikli olacaktır.

  Bölüm 1 Genel Kurallar

  Madde 1 (Amaç) Joymax Co. Ltd. (bundan sonra "Şirket" olarak anılacaktır) ile kullanıcı arasındaki bu anlaşma Şirket tarafından sağlanan ve geliştirilen 'JOYMAX.COM' Oyun Portalı Web Sitesi ([Sadece Kayıtlı Üyelerimiz Linkleri Görebilir . Lütfen Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...], "Web sitesi") şartlarını ve koşullarını maddeler halinde belirtmektedir.

  Madde 2 (Anlaşmanın Uygulanması ve Değiştirilmesi)

  1. Bu Anlaşma sitede bulunan "Bu Anlaşmayı kabul ediyor musunuz" sorusuna cevap verirken "Kabul et" düğmesine tıklandığında yürürlüğe girer.

  2. Şirket yasalar önünde sağlam bir zeminde durması ve ilgili yasalara uyması sağlanarak Şirket bu Anlaşmayı kısmen veya tamamen değiştirme hakkına sahiptir. Kullanıcılar yapılan önemli değişiklikleri web sitesinden önceden öğrenebileceklerdir ve değişiklikler bildirildiği tarihten itibaren
  geçerli olacaktır.

  3. Bu Anlaşmaya uyulmasına değişikliklerin ve bu değişiklikler ile ilgili bildirilerin web sitesinden düzenli olarak kontrol edilmesi dahildir. Şirket, kullanıcıların bu gibi değişiklikleri ve uyarıları bilmemesi nedeniyle kullanıcılar tarafından meydana getirilen hasarlardan sorumlu olmayacaktır.

  4. Kullanıcılar değişiklik şartlarını kabul etme ya da geri çevirme hakkına sahiptir ve kullanımı bırakabilir. Ancak değişiklikler yapıldıktan sonra gelen 7 gün içinde bu değişiklikleri geri çevirmezlerse bu gibi değişiklikleri kabul etmiş kabul edileceklerdir. Madde 3 (Şartlar ve Tanımlar)

  1. Bu Anlaşmada kullanılan Şatların tanımları şu şekildedir.

  ① Burada kullanıldığı üzere "hizmet" internet aracılığıyla dünya çapında hizmet veren web sitesinin içeriğinin kullanılması anlamına gelecektir.
  ② Burada kullanıldığı üzere "kullanıcı" hizmetlerden faydalanmak üzere bir kullanıcı hesabı alan herhangi bir kişi anlamına gelecektir.
  ③ Burada kullanıldığı üzere "kullanıcı hesabı" kullanıcının seçtiği, Şirket tarafından kullanıcıları birbirinden ayırmak için atanan ve İngilizce harflerden ve rakamlardan oluşan bir kombinasyon anlamına gelecektir.
  ④ Burada kullanıldığı üzere "hizmet anlaşması" bu hizmetleri kullanmak üzere Kullanıcı ile Şirket arasındaki anlaşma anlamına gelecektir.
  ⑤ Burada kullanıldığı üzere "JOYMAX.COM" hesap bilgisi (bundan sonra "Hesap Bilgisi" olarak anılacaktır) kullanıcı hesabı, parola, adı vb gibi genel bilgiler anlamına gelecektir.
  ⑥ Burada kullanıldığı üzere "parola" Kullanıcı tarafından seçilen ve kullanıcıyı tanımlamak ve korumak için Şirket tarafından kaydı yapılan karakterler ve rakamlar kombinasyonu anlamına gelecektir.
  ⑦ Burada kullanıldığı üzere "oyun karakteri (bundan sonra "karakter" olarak anılacaktır) seçilen kullanıcı hesabına eklenen ve Kullanıcı tarafından kontrol edilen oyun verisi anlamına gelecektir.
  ⑧ "Değerli Hizmetler" oyun içinde kullanılabilecek nakit ile hizmet sunulan oyunlara ait sitelerde satın alma ile ilgili eylemler ve çalışmaları gösterir.
  ⑨ "Ücretsiz Hizmetler" ve "Standart Hizmetler" Değerli Hizmet olmayan tüm JOYMAX.COM hizmetlerini gösterir.

  Bölüm 2 Hizmet Anlaşması
  Madde 1 (Hizmet Anlaşması) Hizmet Anlaşması kullanıcının web sitesi aracılığıyla talep etmesi ve Şirketin onayı ile yürürlüğe girecektir.

  1. Hizmet anlaşması kullanıcın talebini Şirketin onaylaması ile yürürlüğe girecektir.

  2. Hizmet anlaşması Kullanıcı tarafından oluşturulan her bir özel Ad ile yürütülür.

  3. Kullanıcının karakter adı doğrudan kullanıcı ile ilişkilidir.

  4. Eğer kullanıcı bir kurumsa, kurumun adı IP'si ile ilişkilendirilmelidir.

  5. Hizmet anlaşması Şirket tarafından oluşturulan katılma süreci ile başlatılacak ve bitmesi ile sonlandırılacaktır. Eğer kullanıcı bir üye olarak katıldığında yanlış bilgi verirse, kullanıcının aboneliği gönüllü olsa dahi Şirket kullanımına kısıt getirebilir. Eğer kullanıcı Şirket tarafından yasaklanan bir eyleme katılırsa, Şirket kullanıcıyı yasa dışı kullanıcı olarak sınıflandırabilir ve diğer kullanıcılara herhangi bir zarar vermesini önlemek için belirli bir süre kısıtlama ve engelleme getirebilir.

  Madde 2 (Kullanıcı Talebinin Onayı)

  1. Şirket, aşağıda belirtilen şartlara ve koşullara göre Şirketin vereceği karar ile bu gibi onayı veya anlaşmayı kabul edebilir, reddedebilir veya iptal edebilir.
  ① Kullanıcının kayıtlı adının gerçek adı olmaması.
  ② Kullanıcının başkasının adını yasadışı kullanması (lineer artanlar/azalanlar dahil).
  ③ Kullanıcının uygulamasında unutmalar ve/veya yanlış beyanlar yapması.
  ④ Kullanıcının diğer yanlış uygulamalarının onaylanmaması.
  ⑤ Kamu huzurunu, düzenini ve/veya psikolojisini bozan yanlış uygulamalar olması.
  ⑥ Kullanıcının Şirketin hizmetlerinde olumsuz etki oluşturacağı kabul edilen bir işlem yapması.
  ⑦ Kullanıcının Anlaşmanın herhangi bir şartını ve koşulunu yerine getirmemesi.
  ⑧ Hizmet ücretinin izin alınmadan diğer bir kişinin kredi kartı, kablolu/kablosuz telefonu kullanılarak ya da banka havalesi ile ödenmesi. 2. Şirket aşağıdaki durumlardan herhangi birinde kendi vereceği karar ile kullanım talepleri ile ilgili onaylara sınırlama getirebilecektir.
  ① Hizmet ekipmanı hataları ya da aşırı yüklü hizmet kullanımları nedeniyle hizmetlerin normal olarak sağlamasının zorlaşması.
  ② İnternet hizmet sağlayıcısının sunduğu hizmetleri durdurması.
  ③ Şirketin teknik sorunlar ve/veya diğer nedenler dolayısıyla herhangi bir onay verememesi.
  ④ Hizmetler ya da ödeme seçenekleri ile ilgili bir sorun olması durumu.

  Madde 3 (Sonlandırma)

  1. Aşağıdaki şartları sağlayan kullanıcılar hizmetleri sonlandıran Kullanıcı olarak kabul edilecektir. Şirket bu kişinin hesap bilgilerini değiştirebilir ve silebilir.
  ① 6 ay boyunca oyuna oturum açmayan ve değerli hizmetleri kullanmayan 10 karakterli ön seviyeye sahip bir hesap.
  ② Son 1 yıl boyunca oyuna oturum açmayan ve değerli hizmetleri kullanmayan bir hesap.

  Madde 4 (Hizmet Ücretleri)

  1. Değerleri hizmetlerin haricindeki standart hizmetler ücretsizdir ve değerli hizmetler kullanılmasa da oyun oynamak için herhangi bir sınırlama yoktur.

  2. Bu Anlaşmanın yanı sıra Kullanıcı oyun eşyalarının da herhangi bir işlemi yerine getirmek için oyun eşyaları için olan kullanıcı anlaşmasını kabul etmelidir.

  3. Bu Anlaşmanın yanı sıra kullanıcı anlaşması doğrultusunda oyun eşyalarının kullanılması ve ile ilgili politikayı ve nakit politikasını kontrol etmek kullanıcıların sorumluluğundadır ve Şirket kullanıcı anlaşmasının okunmaması sonucu ortaya çıkabilecek sorunlardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

  4. Hiçbir ücret ve masraf geri ödenemez.

  5. Ücret ödemelerinden Kullanıcı tam sorumludur ve sahtekarlık durumlarını önlemek için finansal hesaplarını kontrol etmek Kullanıcının sorumluluğundadır.

  Bölüm 3 Sorumluluklar

  Madde 1 (Şirket Sorumlulukları)

  1. Şirket sunduğu hizmeti kararlı bir şekilde sürdürmek ve hizmet sonlandırılıncaya kadar sistemdeki hataları bulmak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

  2. Şirket sistemdeki kişisel bilgi sızıntılarına karşı koruma sağlayacak ve Kullanıcının kişisel bilgilerini üçüncü taraflara vermeyecektir.

  3. Şirket, hataların sebeplerinin doğal felaketler veya acil durumlar olması haricinde sürekli ve dengeli hizmet sağlamak için sistem hatalarını onaracak veya kurtaracaktır.

  4. Şirket bu Anlaşmanın yürütülmesi, Anlaşma şartlarının, diğer prosedürlerinin ve bu Anlaşma ile ilgili içeriğin değiştirilmesi için kullanıcıya kolaylık sağlamak sağlamaya çalışacaktır.

  5. Şirket gizlilik politikası bildirisi sunacak ve ilgili yasalara ve gizlilik politikasına uygun hareket edecektir.

  6. Kullanıcı şirketin göndereceği epostaları almak istemediğini belirttiğinde Şirket Kullanıcıya ticari epostalar göndermeyecektir.

  7. Şirket hizmet sağlamak veya hizmetleri geliştirmek için toplanan kişisel bilgileri kullanmayacaktır ve Kullanıcının kişisel bilgilerini Kullanıcının rızasını almadan üçüncü taraflara vermeyecektir. Yasa tarafından tanımlanan prosedürleri yerine getirirken resmi bir talep olması durumları haricinde kişisel bilgiler ifşa edilemez.

  Madde 2 (Kullanıcının Sorumlulukları)

  1. Kullanıcı bu hizmete kayıt yaptırırken herhangi bir yanlış bilgi vermeden gerçek adını ve doğru bilgileri kaydedecektir. Şirket Kullanıcının yanlış bilgilerden dolayı gördüğü zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluk taşımayacaktır.

  2. Kullanıcı, kullanıcı hesabı bilgilerini güncelleyerek kişisel bilgilerinde meydana gelen herhangi bir değişikliği (eposta ve diğer) Şirkete derhal bildirecektir.

  3. Kullanıcı kendi hesabına ve parolasına dikkat etmekle yükümlüdür.

  4. Kullanıcı diğer hesapları yasadışı olarak kullanmayacaktır.

  5. 5 Kullanıcı Şirketin hizmetlerini diğer yollarda kullanmayacaktır ve Hizmetleri kullanırken aşağıdaki faaliyetlere katılmayacaktır.
  ① Telif hakkı sahibinden izin almadan Şirketin içeriğini oyun sunucularına ya da web sitelerine dağıtmak.
  ② Şirketin iznini almadan Şirketin telif hakkını ve fikir haklarını oyun sunucularında ya da web sitelerinde reklam yapmak.

  6. Kullanıcı hizmetleri kamu huzurunu ve psikolojisini bozacak şekilde kullanarak diğer kişilerin haklarını ihlal etmeyecektir.

  7. Kullanıcı bu Anlaşmanın şartlarına ve Yasaya uyacak ve Şirketin namına zarar vermeyecek ya da Hizmetler ile etkileşim kurmayacaktır.

  8. Kullanıcı web sitesinde yayınlanan uyarıları düzenli olarak okuyacak ve aşina olacaktır.

  9. Kullanıcı Şirket tarafından geliştirilmeyen diğer yazılımı kullanması nedeniyle ortaya çıkan sorunlardan şikayet etmeyecektir.

  Bölüm 4 Hizmet Sınırlamaları ve Askıya Alma

  Madde 1 (Hizmet İçerikleri ve Değişiklikler)

  1. Şirket kullanıcılara internet aracılığıyla oyunlar, aktiviteler ve diğer hizmetleri sunacaktır.

  2. Önceden haber vererek oyuna ekleme yapılırken, yeni yamalar çıkarılırken ya da gerekli değişiklikleri yaparak oyun içerikleri çevrimiçi ve çevrimdışı güncellemeler ile değiştirilebilir.

  3. Şirket sistem/ağ bakımı/denetlemeler, değiştirilen anlaşmalar, etkinlikler, çalışmalar, oyun güncellemeleri ile ilgili uyarıları ve diğer uyarıları web sitesinde yayınlayacaktır. Kullanıcı web sitesinde yayınlanan uyarıları düzenli olarak okumak ve kendi başına anlamak zorundadır. Kullanıcının bunu yerine getirmemesi sonucu ortaya çıkacak hasarlardan dolayı Şirket sorumlu olmayacaktır. Fakat bu gibi değişiklikler sonucu herhangi bir kesin ve kritik hasar ortaya çıkması halinde Şirket özel bir uyarı yayınlayacaktır.

  4. Karakterler, eşyalar, oyun bilgileri gibi oyun verileri ve diğer veriler normal çalışma sağlamak ve hizmetleri yönetmek için değiştirilebilir. Ve istenmeyen böcekler ve/veya sistemdeki hatalar nedeniyle kaybedilen bilgileri geri yüklemek için yedekleme verileri kullanılabilir. Bu durumlarda en son yedeklenen veriler geri yüklenecek ve temel hizmet düzeyine hasarlar için bir geri ödeme yapılmayacaktır.

  5. Şirket makul şartlarda öncede haber vererek hizmetlerini sonlandırabilir ve temel hizmet düzeyine hasarlar için bir geri ödeme yapılmayacaktır.

  Madde 2 (Kullanıcının Kullanım Sınırlaması)

  1. Doğal felaketler, ulusal acil durumlar, çalışmadaki ciddi değişiklikler vb kontrol edilemeyen sorunlar olduğunda hizmetlerdeki tüm kısımlar önceden haber vermeden askıya alınabilir veya sınırlandırılabilir.

  2. Kullanıcı sorumluluklarını, çalışma politikasını ve diğer durumları ihlal ettiğinde ve/veya eşya için iyileştirme çalışması yapılması gerektiğinde Şirket, Kullanıcının hizmeti kullanmasına sınır getirme hakkına sahiptir.

  3. Kullanıcı kendi Kullanıcı Adını, parolasını ve Karakter Adını yönetmede yegana sorumluluk taşır ve Şirket Kullanıcının kullanıcı hesap yönetimini yaparken dikkatsiz davranması ya da üçüncü bir tarafın yasa dışı kullanımı sonucu oluşabilecek herhangi bir kayıptan sorumlu olmayacaktır.

  4. Şirket kullanıcı hesapları, karakterler, eşyalar vb tüm oyun bilgilerini tutma hakkına ve gerekirse oyun planına ve/veya çalışmasına ekleme yapma, silme ve değiştirme hakkına sahip olacaktır. Şirket ayrıca sistem değişikliği için kullanıcı hesabı, karakteri, eşyası vb oyun bilgilerini kullanıcıya önceden haber vermeden ekleme, silme ve değiştirme hakkına da sahiptir.

  5. JOYMAX.COM'un ana hizmet bölgesi Avrupa ve Kuzey/Güney Amerika'daki İngilizce konuşulan ülkelerdir. Dolayısıyla daha iyi hizmet sunmak için diğer yerlerde bölgesel dil hizmetleri başlatılabilir ve bu gibi yerel hizmetlerin sunulduğu bölgelerde küresel hizmetler sınırlandırılabilir.

  Madde 3 (Hizmetlerin Askıya Alınması veya Anlaşmanın Sonlandırılması)

  1. Kullanıcı anlaşmanın sonlandırılmasını ve/veya hizmetlerin askıya alınmasını talep edebilir.

  2. Bu Anlaşma hizmet süresinin sonunda sona ermiş kabul edilecektir.

  3. Kullanıcı Bölüm 3 Madde 2'yi ihlal etmesi halinde ve/veya yanlış davranışları nedeniyle (kasten veya değil) Şirkete zarar vermesi halinde Şirket Anlaşmayı fesh edebilir ya da sunduğu hizmetleri bildiri çıkararak belirli bir süre askıya alabilir. Bu gibi durumlarda Kullanıcı Şirketin uğradığı tüm hasarlardan (makul ücretler, yasal ödenekler vb dahil) yükümlü olacaktır.

  Madde 4 (Çerezlerin Uygulanması)

  1. Şirket kullanıcılara değerli hizmetleri sağlamak için bilgileri kaydeden ve çağıran çerezlerden faydalanabilir. Buna ek olarak Şirket kullanıcı bilgilerinin tamamını veya bir kısmını kullanarak istatistik veriler oluşturabilir, çalışmalarında kullanabilir ve çerezleri hizmetler aracılığıyla kullanıcının bilgisayarına aktarabilir. Bu durumda Kullanıcı çerez aktarımını reddetme seçeneğini seçme ya da çerez aktarımları ile ilgili uyarıları almak için tarayıcı ayarlarını değiştirme hakkına sahiptir. Ancak Kullanıcı oturum açılması gereken hizmetlere erişim sağlayamamaktan ve bu gibi olumsuz durumların oluşturduğu diğer sorunlardan tam sorumludur.

  Madde 5 (Hacking (Bilgisayar Korsanlığı) Tanımı)

  1. Hacking izin almadan diğer bilgisayardaki bilgileri ele geçirme ve kullanma anlamına gelmektedir. Hacking şunları içerir:
  ① Sisteme zarar verebilecek yeni işlevlerin oluşturulması
  ② İzin almadan bilgi sistemine yasadışı giriş yapılması Madde 6 (Hacking (Bilgisayar Korsanlığı) Yönetimi)

  1. Şirket, bilgisayar korsanlarının ele geçirdiği hesabı kalıcı olarak silecek veya askıya alacak ve/veya ele geçirilmeden önceki mevcut tüm tarihleri geçici olarak geri yükleyecektir.

  2. Bilgisayar korsanları ve korsan program kullanıcıları ilgili yasalara veya düzenlemelere göre hukuki veya cezai yükümlülüğe tabi olabilir ve Şirket bu durumlardan sorumlu olmayacaktır.

  Bölüm 5 Hasar Telafisi

  Madde 1 (Sorumluluk Taşımama ve Hasarların Telafi Edilmesi)

  1. Şirket kullanıcı hesaplarına verilen zararlardan (bunlara hesap, karakter, eşya vb kayıp durumları dahildir) ya da doğal felaketler veya milli acil durumlardan kaynaklanan hizmet kesintilerinden sorumlu olmayacaktır.

  2. Şirket hizmetin askıya alınmasından ya da kullanıcının yanlış işlemlerde bulunması dolayısıyla ortaya çıkan hatalardan sorumlu olmayacaktır.

  3. Şirket, internet hizmet sağlayıcısının neden olduğu internet hizmet hatalarından kaynaklanan hasarlardan sorumlu olmayacaktır.

  4. Şirket önceden haber verilen ekipman bakımları, değişiklikleri, denetimler, yapılanmalar ve diğer kaçınılmaz nedenlerden dolayı hizmetin askıya alınmasından veya hatalardan dolayı yükümlü olmayacaktır.

  5. Şirket oturum açmada gecikmeye yol açan veya gecikmelerden dolayı kullanıcı kaybı oluşan (eşya kayıpları, deneyim kayıpları) Şirketin tam olarak teyit edemeyeceği durumlardan dolayı sorumlu olmayacaktır.

  6. Şirket belgelerin güvenilirliğinden, doğruluğundan ve bilgilerin hizmetler ya da web sitesi aracılığıyla Kullanıcı üzerinden aktarılmasından sorumlu olmayacaktır.

  7. Şirket kullanıcılar arasında ya da kullanıcı ile üçüncü bir taraf arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklarda aracı olma ya da bu gibi bir anlaşmazlığın neden olduğu hasarları telafi etme gibi bir yükümlülük taşımamaktadır.

  8. Şirket sunduğu ücretsiz hizmetlerden (standart hizmetler) dolayı oluşabilecek herhangi bir hasardan dolayı sorumlu olmayacaktır.

  Bölüm 6 Test Amaçlı vb Hizmetler.

  1. Şirket yeni bir hizmeti değerli hizmet olarak sunmadan önce bir hizmeti test amaçlı olarak tüm kayıtlı kullanıcılarına sunabilir.

  2. Test amaçlı hizmetleri sunarken, hizmetlerin dengeli bir şekilde sunulması için oyun verilerinin değiştirilmesi, eklenmesi ve silmeler vb işlemler yapılabilir ve Kullanıcının test süresi boyunca elde ettiği herhangi bir oyun parası, karakter vb test süresinin sonunda başlatılabilir. Bu Anlaşma 04.10.07 tarihinden itibaren yürürlükte olacaktır.
   
 2. Sehnsucht

  Sehnsucht olduser

  Kayıt:
  20 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  818
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Mexico/Mexico City

  Bunlar zaten Silk Road'ın sitesinde yazıyor ama bizi düşünüp paylaştığın için teşekkürler.