ben 2 defa girdim o yaratıkların nasıl yakalanacagını cozemedım bilen varmı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Zeratul demiş ki:
3 gün kullanımı var . peki süresi uzatılınca yine 3 gün mü veriyor ? 48 silk 3 gün için değermi ? ayrıntılı bilgi istiyorum :P

süresi uzatılmıyor tanıtım amaçlı...event bitince 88 silk ile satılacak ve alacaksınız :muck:

kaos77 demiş ki:
ben 2 defa girdim o yaratıkların nasıl yakalanacagını cozemedım bilen varmı
grocery de satılan talismanlardan alıcaksın 100 adet civarında . sonra o hayaletlerin yanlarına giderek bu talismanla vurmaya çalışıcaksın . ne kadar büyük hayalet okadar çok puan ~ yalnz şöylede bişey var çok kaçıyorlar onları öldürmek ölüm . takımın yenilirse hiç bir şey alamadan şutlanıyorsun event alanından çok saçma bir event olmuş ty joymax .

extraloob demiş ki:
Zeratul demiş ki:
3 gün kullanımı var . peki süresi uzatılınca yine 3 gün mü veriyor ? 48 silk 3 gün için değermi ? ayrıntılı bilgi istiyorum :P

süresi uzatılmıyor tanıtım amaçlı...event bitince 88 silk ile satılacak ve alacaksınız :muck:
Okan abi alınırmı bu be 88 silke yazık :nod: Ne suratsız şey o öle :lol: onu alacağımıza Maymun alırız makara:

ya ben kayıt oldum kayıt işlemniz tamamlandı diyor talisman falan da adlım bekliyorum ne zaman çekiyor?

Ben girdim sonunda bana 1 tane bişey verdi so-oka bozdurdum. Kağıt verdi bi tane...
Peti nasıl alıcaz?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
razorback31 demiş ki:
Ben girdim sonunda bana 1 tane bişey verdi so-oka bozdurdum. Kağıt verdi bi tane...
Peti nasıl alıcaz?

pet vermemiş ki sana kağıtta ne yazıyor subscribe mi vermiş ?

Hit scrool verdi So-oK dan kırdırınca. Yani bazende PET mi çıkıyo? Yoksa özel bi yöntemi mi var?

arkadaslar bir sorum olacak botla kasarken (srobot) taklamakanda ghost cıktı bu nedir :) sizdede böyle bir olay yasandımı

Yukarı Alt