Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE GELECEK UPDATE BİLGİLERİ

Yukarıda ki tabloda yazılanların gelmesi bekleniyor lakin bir tarih belirtilmemiş umarım kısa bir süre içerisinde bunlar da gelir ve oyun eksiksiz olarak yayında olur.

1) SILKROAD ONLINE DÜNYA KUPASI ETKİNLİĞİ 22 Mayıs'ta duyurmuştuk.
2) SİLKROAD ONLİNE ALMANCA DİL DESTEĞİ GELİYOR 27 Nisan'da duyurmuştuk.

Silkroad Genel Bilgiler ve Update Bilgileri bölümümüzde detaylıları bulabilirsiniz.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Takımı
Fenerbahce
Eline Sağlık Okan Abi Bu Sitenin En Cok Neyini Seviyorum Biliyomusunuz ? En Guncel En Yeni Haberler Burda Ve Dolu Dolu Paylasımları Olduğu İcin Bu Siteyi SEVİYORUM :beer:

MaLaTYaLee44 demiş ki:
Eline Sağlık Okan Abi Bu Sitenin En Cok Neyini Seviyorum Biliyomusunuz ? En Guncel En Yeni Haberler Burda Ve Dolu Dolu Paylasımları Olduğu İcin Bu Siteyi SEVİYORUM :beer:
Silkroad ile ilgili ne varsa ilk bizim sitemize bakarak bulabilirsiniz. :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JetHomme demiş ki:
MaLaTYaLee44 demiş ki:
Silkroad ile ilgili ne varsa ilk bizim sitemize bakarak bulabilirsiniz. :thumbsup:

çok teşekkür ederiz bizde bilgiyi en önce yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz biz teşekkür edeiz tüm pano okuyucularımıza :muck: :kalp: :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tabloda zati gelecek şey gözükmüyor o yüzden gerek görmedik.

Yukarı Alt