1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Silkroad Online Avlanma Sistemi


 1. LionShout

  LionShout rank8

  Kayıt:
  28 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  370
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Bilmeyenler için umarım yararlı olur.

  Normal Avlanma

  [​IMG]

  Canavar seçildiğinde, fare imleci kılıç şekilli bir simgeye dönüşür. Fareyi yeniden tıklarsanız, karakter canavara saldıramaya başlar. Siz karakteri hareket ettirmedikçe, karakter canavara saldırmaya devam eder. En baştan canavarı veya canavar üzerine CTRL + sol fare düğmesini tıklayarak canavarlara doğrudan saldırmayı seçebilirsiniz.


  Partiyle Avlanma

  1.Birlikte parti oluşturmak istediğiniz oyuncuyu tıkladıktan sonra, eylem menüsü penceresinde parti simgesini tıklayarak parti oluşturmayı isteyebilirsiniz.

  [​IMG]

  2.Seçili oyuncu partiyi oluşturmayı kabul ettiğinde parti oluşturulur. Partiyi oluşturmak isteyen oyuncu parti lideri olur.

  [​IMG]

  Bir kişiyi adını tıklayarak sohbet penceresi aracılığıyla davet edebilirsiniz. (kullanılamaz)
  Bir partide seviye farkı 5 seviyeden fazla olamaz; partide en fazla 8 üye bulunabilir.
  Seviye, iki yöntemle verilebilir : Otomatik Paylaşım veya Bireysel Toplama.


  1. Deneyimi Otomatik Paylaşma

  Deneyimi Otomatik Paylaşma, Yenilen canavarlar veya tamamlanan görevler sonucu verilen deneyim otomatik olarak tüm partiye eşit oranla dağıtılır. Dağıtılan deneyimin toplamı, seviye farkında değişikliğe neden olabilir.

  2. Bireysel Deneyim Paylaşma

  Deneyim, hedeflenen bir canavara verdiğiniz zarardan, kendi bireysel katkınıza göre verilir. Dağıtım seçeneği belirlenmiş bir partide, parti liderinin seviye farkı üyelerin katılmasını sınırlandırmaz.

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  İtem dağıtımı için 2 yöntem vardır: İtem Otomatik Paylaşımı veya Bireysel İtem Toplama.

  1. İtem Otomatik Paylaşımı Nedir?

  Bir partide itemler kullanıcılar arasında otomatik olarak paylaşılır. Örneğin, partide A – D arası üyeler varsa, itemler A kullanıcısından verilmeye başlanır ve daha sonra, ikinci malzeme B kullanıcısına verilir ve bu şekilde devam edilir.

  2. Bireysel İtem Toplama Nedir?

  Kullanıcı bir canavarı yendiğinde, item bu oyuncuya verilir. Bireysel İtem Toplama sistemi seçildiğinde, verilen zararda en büyük katkıda bulunan kullanıcı görünen itemleri alma konusunda önceliğe sahiptir.

  Vahşi Savaşçı Modu(Berserk Mod)

  Tüm vahşi savaşçı modu barını avcılıkla toplandığında, vahşi savaşçı modu TAB tuşuna basılarak etkinleştirilebilir.
  Vahşi savaşçı modunu kullanırken karakterin görüntüsü, şeytan tarafından kontrol edilen duruma dönüşür ve hızı ve saldırı gücü artar.

  [​IMG]

  Mavi Vahşi Savaşçı Modu(Mavi Berserker Mod)

  avi Vahşi Savaşçı Modu bilinen Vahşi Savaşçı Modu'nun daha gelişmiş biçimidir. Belirli bir görevi yerine getirdikten sonra seviye 95 ya da üstü karakterler bu Modu öğrenebilir. Barın kırmızı olduğu, bilinen Vahşi Savaşçı Modu'nun aksine, Mavi Vahşi Savaşçı Modu mavidir ve 5 seviye grubuna ayrılır.

  Mavi Vahşi Savaşçı Modu'nda hasar emilim yeteneği vardır. Rütbe arttıkça bu yetenek de artar.

  [​IMG]

  Arabirimdeki Vahşi Savaşçı göstergesi de kırmızıdan maviye döner.

  [​IMG]

  Bileşik Vahşi Savaşçı

  Bileşik Vahşi Savaşçı, Mavi Vahşi Savaşçı Modunu etkinleştirmiş parti üyelerinin Vahşi Savaşçı enerjilerini birleştirip güçlerini arttırma yoludur. Bileşik Vahşi Savaşçı, Mavi Vahşi Savaşçı Modu'nda 2 ya da daha fazla parti üyesinin belirli bir seviye Oto. Deneyim paylaşımı ve Oto. İtem paylaşımı etkinleştirildiğinde kullanılabilir.

  Bileşik Vahşi Savaşçı aktifleştrildiğinde, Mavi Vahşi Savaşçı yetenekleri kaybolmaz ve saldırı hasarı artar. Ancak Mavi Vahşi Savaşçı Modu'nda rütbe artsa bile, Bileşik Vahşi Savaşçı saldırı hasarı esas artıştan farklı olmaz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]