Arkadaşlar uzun süredir sizlere Silkroad Online içerikleri üretiyorum. Bir kısmı geçmişte üretilmiş ama bir kısmı ilk kez üretilen içerikler olarak 1.5 yıl sonunda üretebileceğimiz içeriklerden mitoloji hariç en farklı içeriği sizlere sunuyoruz. Bu içerikte emeği bolca geçen @Skrillex Burak Yoğun'a çok teşekkürler.
İçerimizde İslam Karakterleri yani Arap ırkı ve 4 büyük melek adına editlenmiş FGW Talismanları ve bir çok muhabbet konusu var.
İzleyip Like bırakıp 1 de yorumunuzu esirgemezseniz seviniriz.

Bence islam karakterleri diye bir şey yok.
CH v EU arasındaki karakter farkına bakın ikisi apayrı dünya. Şirkette işler yolunda gitmiyor üçüncüyü yapmak yemez.

Belki Baharat yolu diye bi oyun yapar koyarlar.

Son düzenleme:
Takımı
Seçiniz...
Bu mecraya kaliteyi ve efendiliği, titizliği egemen kılacağız kardeşim. Emeklerin için çok teşekkürler :) (Burak Şerit kesin kıskanacak :D)
geldim geldim
saat 19:03'de baktım yayında değildin bi daha da bakmadım
beni de hemen öv yoksa kıskanırım

ps. vardiyam yeni başladı, patlamış mısırı mı ve kola mı aldım film izler gibi videoyu açtım ve full screen yapıp keyfin tadını çıkaracağım

geldim geldim
saat 19:03'de baktım yayında değildin bi daha da bakmadım
beni de hemen öv yoksa kıskanırım

ps. vardiyam yeni başladı, patlamış mısırı mı ve kola mı aldım film izler gibi videoyu açtım ve full screen yapıp keyfin tadını çıkaracağım
Burakcım hoş geldin iyi ki varsın falan filan :D

Server
Celeus
Takımı
Galatasaray
Gelse harika olur gerçekten, ama bir yandanda 134 olup 135e doğru gidenlerin biraz zoruna gider gibi düşünüyorum.
Senelerce kas kas o levele kadar, yeni ırk çıksın ona dön bi kaç senede onu kas :D

ali bu konu hakkında arab vb. gelmeyen haritalar efsanevi şeyleri devam ettir yıllardır bayılıyorum böyle şeylere türk insanı meraklı olur ondan olabilir :D

Yukarı Alt