bence skillerin birleşmesi iyi olur WoW tarzı yaklaşmışlar oyuna ancak bazı skillerde azaltma olsa fena olmaz çünkü eu karakterler belliydi ch karakterler belliydi biraz monoton kalıyordu yani oyun ayrıca masteryleri de 600 yapmasınlar 400 420 falan yapsınlar ortaya kombinasyonlar çıksın diye düşünmüşler iyi de olmuş ateş kullanan rogue düşünün ya da bard+pacheon hayal edin her kişi kendi oynayışına göre kombinasyonunun oluşturmuş olacak ve bence daha da iyi olacak ama olaya savaş yönünden bakmayalım benim silkroad'da en sevdiğim olay ticaret düşüncesiydi ve bu bu oyunu güzel yapan tek sebeb bence daha geliştirirlerse fena olmaz ancak skiller birleşirse büyük olasılıkla gelecek islam ırkının skilleri de birleşmiş olur yeni skiller de kombine haldedir yani bu bize başta :D 3-4 ay oynayıp bırakacağımız ( umarım bot olmazda 3-4 ay uğraşıp öğreniriz ) sonra kombinasyon kararımızı verdiğimiz asıl karakterlerimizi açma imkanı tanıyacak :) güzel düşünmüşler ama dediğim gibi skiller için eşit seviyeyi ayarlayabilirlerse yoksa full str pacheon kalkan herif basar bard'ın buffını kesicez diye uğraşırız gereksiz yere hele ki rogue skilleri falan da yaparsa biz herifle uğraşırken herif zehirle bile temizleyebilir bizi :D warlock skillerini hesaba katmıyorum bile :) dediğim gibi hassas dengeyi sağlarlarsa uzun uzun üstünde düşünüp emek harcayacağımız kendimize özgü karakterlerimiz olacak :D bunda kötü bir şey göremiyorum :D umarım ticaret konusunda da çağ kapatık çağ başlatan fikirlerle gelirler :D

tamamen uydurma ! bikere skiller olursa eu veya chinse die ırk olmasının bi anlamı kalmaz eular 15snde bi pot basıcak ve skilleri avantaj olarak kullanamıcak çünkü aynı skiller chinesedede var ayrıca kaynak bile belirtmemişşsn...

Yukarı Alt