suan oynadıgımız sronun grafıklerı daha guzel gelsın bakalım merak ettım...

Aşırı kötü olmuş ./
Görüdügüm en kötü online oyun cıkıcaksanırım joymaxtan bukadar kötü bir oyun beklemiyordum açıkcası :think: :think: :confused1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
keskiniso demiş ki:
mmo sitesine bende baktım görüntülerin yayın tarihi 1 nisan :D ve yorumlarda nisan şakası olarak geçiyor sro2 nin joymax tarafından duyurulduğu söylensede (resmi site tarafından duyurulduğu öne sürülmüş) joymaxın kore sitesinde hiçbir açıklama gözükmüyor

joymax hiçbir olayı sitesinden duyurmuyor sadece korede basın toplantısı yapıp duyuruyor veya rev6 ve mmosite aracılığıyla yayınlıyor :detective:

güzel diyenler neye göre güzel diyor anlamadım.

ss ler berbat. diğer çocuk oyunlarından hiçbir farkı yok.

zaten bence bu 1 nisan şakası.

EliteTurk

Aileden
Konuyu görünce heycan bastı elimde dört tane 102 Lvl canım charlarım var ben heralde normal sro yu bırakıp geçemicem sro 2 ye.. :roll:

extraloob demiş ki:
keskiniso demiş ki:
mmo sitesine bende baktım görüntülerin yayın tarihi 1 nisan :D ve yorumlarda nisan şakası olarak geçiyor sro2 nin joymax tarafından duyurulduğu söylensede (resmi site tarafından duyurulduğu öne sürülmüş) joymaxın kore sitesinde hiçbir açıklama gözükmüyor

joymax hiçbir olayı sitesinden duyurmuyor sadece korede basın toplantısı yapıp duyuruyor veya rev6 ve mmosite aracılığıyla yayınlıyor :detective:

Okan abi ben konu hakkında çok bilglil değilim fakat mmosite deki konu başlığında April fool yazıor bunu çeviri programı nisan şakası oalrak yada kabaca 'nisan aptal'(google translate) die çeviriyor ve abi düşündüğümüzde sro 2 nin şu an çıkması hiç güzel olmaz tam yeni legend gelmişken bide üsütüne ksroda legend 9u geçti bildiğim kadarıyla isronunda o legenderi update etmesinden sonra sro 2 yi kullananbiliriz ancak pray:

HaHa bu grafiklere güzel mi diyorsunuz ! Bn sro yu net görüntüleri için sevdim knight metin2 wow
rapplez hepsinin grafiği aynı bi sro nun ki farklı ve üzülerek sölemeliyim ki bu sro 2 deil yha allah aşkına şu ogoya bakın adam arkasına 2 şeyini yapıştırmış ve dikkat edin resimlerle hiç uyuşmuyor
kesinlikle "NİSAN 1" şakası galiba o yazıyı görmedin:S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
brkcbbr demiş ki:
HaHa bu grafiklere güzel mi diyorsunuz ! Bn sro yu net görüntüleri için sevdim knight metin2 wow
rapplez hepsinin grafiği aynı bi sro nun ki farklı ve üzülerek sölemeliyim ki bu sro 2 deil yha allah aşkına şu ogoya bakın adam arkasına 2 şeyini yapıştırmış ve dikkat edin resimlerle hiç uyuşmuyor
kesinlikle "NİSAN 1" şakası galiba o yazıyı görmedin:S

1 nisan şakası da olsa 5 nisanda olsa sro 2 geliyor :coffee:

Sen diyorsorsan inanırız :nod:
Ozaman bu sroda girme sorunu lag dc bot gold bot olmas
(bi sürü sorun varmış sroda yaw) :lol:

Ya Metin 2 gibi olacaksa Bn bırakırım Bu oyunu Ne güzel şimdiki görseliii Walla :oldie:

biz legend 5 deyken korelilerin sro legend 9 (yada daha yuksek) fln onların legendler once geliyor peki ordaki grafikler sozu edilen sro 2 gibi değil okan abi şimdiye çoktan onlar oynardı bu 1 nisan şakası beyler sro 2 fln fasa fiso

Yukarı Alt