Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Boşuna soru soruyorsunuz yada sorulan soruları cevaplıyorsunuz ^^

Şu anda hiç kimse hiç bir şey bilmiyor , koskoca mmorpg bile bu kadarını bilirken buradan birisinin daha fazla bilmesi olanaksız :) . Joymax sadece yalanladı ki bu normal bir şeydir , o kadar proje yap yıllarca uğraş adamın yapacağı küçücük bir açıklamayla oyunun tanıtılsın . Joymax bunun için özel bir toplantı bile düzenleyecektir .

ya europe update gelmeden öncede europe için silkroad 2 deniyordu belki şimdi islam için aynı şeyi sölüyo olabilirler...

Düşünsenize bi daha değişik haritalar..Daha değişik moblar..Daha değişik silahlar..şehirler..skiller..ırklar..uniqueler :P Ne kadar hoş

Silkroad 2 saçma olur bence.. Nasılsa bütün Legendlarda baştan indiriyoruz Silkroad 2 olmaz Legend 10 olur bişey olur Metin 2 gibi o ne öyle :P Benim tahminim bir Legend gelicek ama bu legend çok kapsamlı olucak ve tüm alt yapı değişeçek :D
2011 e daha çok var :D gerçi 2009 a da çok vardı :)

Cube demiş ki:
Silkroad 2 saçma olur bence.. Nasılsa bütün Legendlarda baştan indiriyoruz Silkroad 2 olmaz Legend 10 olur bişey olur Metin 2 gibi o ne öyle :P Benim tahminim bir Legend gelicek ama bu legend çok kapsamlı olucak ve tüm alt yapı değişeçek :D
+10
M2 de tüm çoluk çocuk ne varsa orda okadar saçma grafikler tam nefretlik oYun :?
Sro olmasa ne yapardık kim bilir..

Mr.LoNeLy demiş ki:
Cube demiş ki:
+10
M2 de tüm çoluk çocuk ne varsa orda okadar saçma grafikler tam nefretlik oYun :?
Sro olmasa ne yapardık kim bilir..

Metin 2 harbiden çoluk çocuk oyunu nekadar kendini bilmez insan var oraya toplanmışlar...

Yukarı Alt