A

Anonymous

Guest

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere en yakın zamanda 120 lvl ile silkroad büyük bir değişime gidiyor. Beta serverinden edindiğim bilgilere göre sizleride burada birazcıkda olsa ön bilgi vermeye çalışacağım. Hemen herkonudan bahsedeceğim eksiklerim varsa tamalayın lütfen

1: Silkroadonline büyük bir değişikliğe gidiyor bunlardan Biriside Jubiter temple
-Jubiter Templeye Nasıl gidilir
- Jubiter Templeye Constanople den Jubiter Temple Tapınağına bir geçiş kapısı koyuldu giriş kapısı burada içeriye girdiginizde yine aynı Constaninople haritası ama Constaninopple yok yaratıklar 111 lvl ile başlıyor

- Yaratıkların spawn oranları nasıl
- yaratıkların spawn oranları gayet güzel ama haritanın bir çok yerinde karekterlerin takılacağı yerler mevcut buralarda kasmak cok zor

- Yaratıkların Damageleri nasıl
- Yaratıkların damageliri gördüğüm kadarıyla gayet düşük ama Hp oranlarıda cok yüksek wizard life açınca zor tek atıyor

- Yeni Cave ve görevler ne durumda
- Yeni Cave ve Yeni görevler gördüğüm kadarıyla gayet iyi durumda birçok yeni görev var şöyle birşeyde varki 118 lvlden 119 lvl e atlamak için gereken exp miktarı yaklaşık 26milyar buda gösteriyorki lvl atlamak baya zor olacak. Caveye gelecek olursak 6 çeşit cave getirilmiş ilk 2 sine tek başınıza giriyorsunuz ve uniq yaratık yok. Sonrakilerde ise pt ile giriliyor 2 tanesinde jubiter ve yanında bir uniq ile Cerberusa benzeyen uniq var. Son ve en zor caveyede pt ile giriliyor ve burada yine cerberusa benzeyen uniğle başlayıp tam 36 odadaki elite ve normal yaratıkları kesktikten sonra Babillion cıkıyor o kesildikten sonra en büyük Uniq Baal cıkıyor pt ile kesmek gayet basit uniqler kesildiginde isim yazmıyor ayn ı alexteki firavun tapınagındaki uniqler gibi yanı orası bir kasma bölgesi degil kasma bölgesi tamamen dışarı taşınmış durumda

- Hangi karekterler Ne gibi Değişikliklere uğramışlar
- görünen oki Chine Karekterlerin güçleri aşırı bir şekilde artmış özellikle ss nukerler 110 lvlde cok zayıfken 120 lvl ile birlikte tahtına oturmuş durumda. glavieler 85k hp ye ulaşarak ölmesi cok zor bi karekter Bladerler ise yatmıyor ama kasması cok zor cunku yaratıkların hp oranları cok yüksek. Bow karekterler ise iyi kullanılırsa pvpden bezdirecek bir karekter olmuş tabiki yeni 7 li combo ile
Eu Karekterlerde hiçbir artış gözlemlemedim hiçbir yeni skilleri yok Wizard Bitmiş durumda. Warriorlar gerilemiş ama hala güçleri var ama ss nukere karşı artık cok zorlanıyorlar. rogue karekterler yine pvpde en korkulan karekter durumunda özellikle chine karekterlerin korkulu rüyası birde warlock varsa pvp tadından yenmiyor.

- itemlerin Blueleri ne durumda
- itemlere artık 8 str 8 int 1700hp 1700 mp basılabiliyor

- Templede Npc varmı
- Temlede Npc var ama şu an itibariyle sadece pot satıcısı var repair yapılacak bir yer yok umarım joymax getirir

-Yeni Legend İle Yeni Server Gelecekmi
-Benimde en cok merak ettiğim konulardan birisi ama aldığımız duyumlara göre bir yeni server geliyor

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Eline sağlık. Herkesin cevabını aradığı soruları cevaplamışsın..
@Global

pekı S/S kral dıyorsun hybrıd mı yoksa full ınt mı daha mantıklı?

A

Anonymous

Guest
gocaman demiş ki:
hybird rogue ve warriorlara karşı daha dayanıklı tabiki sword shield kullanırsa ama hybirdede damage düşüyor

Wizardlara zaten kaç DG dir yeni skill gelmiyor da zaten tek avantajları yüksek damage vurmaları parti için vazgecilmez charlar Çin karakterlere bir çok yenilik gelmiş evet fakat kasması ölüm :) Hayırlısı diyelim artık.

A

Anonymous

Guest
Cod3R demiş ki:
Wizardlara zaten kaç DG dir yeni skill gelmiyor da zaten tek avantajları yüksek damage vurmaları parti için vazgecilmez charlar Çin karakterlere bir çok yenilik gelmiş evet fakat kasması ölüm :) Hayırlısı diyelim artık.
bekleyip göreceğiz

A

Anonymous

Guest
CosmicGate demiş ki:
beta yı denemek isterdim ama seçilemedik :S
walla ben denedim nukerin bu kadar ilerleyeceğini sanmıyordum ama cok ilerlemiş durumda 118 olmasına ragmen 120 lvlde tüm skillerin yeni el yakmanın acıldıgında dahada güçlenecek

Büyük değişiklik bunun neresinde anlamadım bildiğin sro işte level cap artıyor yeni yaratıklar yeni yerler filan falan...1 yılda 120 olursunuz inş.

A

Anonymous

Guest
ArenX demiş ki:
Büyük değişiklik bunun neresinde anlamadım bildiğin sro işte level cap artıyor yeni yaratıklar yeni yerler filan falan...1 yılda 120 olursunuz inş.
110 lvlde hiç bir işe yaramayan nuker şimdi herkesin korkulu rüyası olmuş durumda daha ne olsun

Benim çok merak ettiğim soru şu 11dg den 12 dg çevirme işi hep aynımı olucak küçük bi ihtimalde olsa yerden düşme olasılığı olmazmı bu itemlerin yani ben artık oyunu bırakmayı düşünüyorum + basma ve çevirme konusunda bi item basmak için aşırı şekilde para kesemize yüklenmemiz gerekecek :)

beyler zaten şuan da bile wizin adam akıllı tek avantajı olduğu konu unique nuker s/s kral felan yazmışlar yani wizin tahtını mı sallıyacak herkez wiz çarlar bitmiş felan yazmış :)

hangi konuda bitmiş söylerseniz :(

tenpanter demiş ki:
beyler zaten şuan da bile wizin adam akıllı tek avantajı olduğu konu unique nuker s/s kral felan yazmışlar yani wizin tahtını mı sallıyacak herkez wiz çarlar bitmiş felan yazmış :)

hangi konuda bitmiş söylerseniz :(
ss nukeri kıskandı bu :D

Yukarı Alt