SİLKROAD ONLİNE 120 LV AÇIK BETA TESTİ

Silkroad Online 120 Lv için bir test serveri açıyor. Bu serverda bir hafta boyunca 120lvl'ı test edecekler.Fakat herkes başvuru yapamıyor. Sadece 101+ karakteri olan oyuncular başvuru yapabiliyor ( Her kayıt yaptıran kişi katılacak diye bir şart yok tabi ).Şimdi 120 LV Açık Beta Test Server'a nasıl kayıt olunur onu anlatacağım.

Önce Joymax'a Id ve Pw miz ile Login oluyoruz. Ardından anasayfa da bulunan 1. sıradaki banner e tıklıyoruz
- Resim Silinmiş.​

Charımızın Irkını ve Uzmanlığını seçip Onaylıyoruz.Ve kayıt işlemimiz başarıyla gerçekleşmiş oluyor.

- Resim Silinmiş.​

* Başvuru süresi: 21 Haziran tarihindeki incelemenin ardından - 27 Haziran saat: 18:00 (Joymax Standart Zamanı)

* Başvuru kısıtlaması: Sadece seviye 101 veya üstü karaktere sahip hesabı bulunan Silkroad kullanıcıları başvurabilir.

* Seçim standardı: Rastgele başvuran seçimi.

* Seçilen test edici sayısı: 1,008 kişi (eğer açık beta test edicisi olarak seçilmişse, test ediciler test sona erdikten sonra herbiri 10 SP listesi alacaktır)

* Seçim onayı: 30 Haziran tarihinde 'Seçilen test edicileri onaylayın' sayfasını kontrol edin.

* Test içerikleri: 12. derece eşyalar, beceriler ve seviye 120'ye kadar bulunan eşyalar, Jupiter bölgeleri ve yeni canavarlar vb.

- Resim Silinmiş.​

Saygılarımızla :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

lnTerpoL

Bilgiliyim
duzceli81 demiş ki:
16 charımı kayıt ettırdım 1 tane cıkar ins :D
Ben senin yerinde olayım,o kadar chara çıkmazsa oyunu bırakırım :mrgreen: :mrgreen:
Ps.Joymax ilk defa böyle bişeye kalkıştı,acaba yapcakları updateden kendileridemi tedirgin.Bence yerine oturtamıyorlarki böyle birşeye kalkışıyorlar.

109 lv charım var ama 101+ olması gerekıyor dıye hata alıyorum yenı sw oldugu ıcın mı charımın lv ı görukmuyor :S

Dragao demiş ki:
109 lv charım var ama 101+ olması gerekıyor dıye hata alıyorum yenı sw oldugu ıcın mı charımın lv ı görukmuyor :S
durumu joymaxa bildirirsen yardımcı olurlar diye düşünüyorum

A

Anonymous

Guest
Dragao demiş ki:
öncelikle silkroad forumuna girip ordan karekterini secmen gerekiyor ondan sonra başvuruyu yapabilirsin

Adamlar 1 haftalıgına bütün ipleri kopartıyorlar işte. Herkes 120 Lv olarak başlıyacak test servarda istemediğin kadar itemler vs vs. bayağı bi zevkli olur heralde :P

Yukarı Alt