Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SILKROAD ONLINE UPDATE [ 12 OCAK 2010 ]

haber anasayfamızda yayındadır ;http://www.extraloob.com/v6

- New premium item Fairy outfit has been added.
- Premium item Glacial outfit has been removed.
- Winter Event ended

Special thx to extraloob :kalp:

Saygılarımızla,

EliteTurk

Aileden
Daha fantastic şeyler yapıcaklarına adam gibi bişiler yapsalar biz silkroad online oyuncuları olarak daha memnun kalıcağız,teşekkürler güzel paylaşım bro.. :muck: :beer:

LegendMaster demiş ki:
Daha fantastic şeyler yapıcaklarına adam gibi bişiler yapsalar biz silkroad online oyuncuları olarak daha memnun kalıcağız,teşekkürler güzel paylaşım bro.. :muck: :beer:
Mesela ne yapabilirler :confused1:

böyle dresmi olur hoş durmamış daha renkli şeyler olabilirmiş sms char koruması garip olur ilk sms i degişir adam xD oda garip

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Peri dress'inin farklı renkli versiyonu işte bence bu çok daha hoş olmuş female tadından yenmez :P

EliteTurk

Aileden
xCrazyStyL3x demiş ki:
LegendMaster demiş ki:
Mesela ne yapabilirler :confused1:
Daha reel şeylerden bahsettim tamam buda güzel hoş olabilir fakat bana göre fazla abartılmış bir dress gibi duruyor, sonuçda silahda dövüşen bir kahramanın var ona bu dress i alman bence sadece serverda farkım olsun demekden başka bişey olamaz,fakat Joymax dan daha iyi işler bekliyorum hala.. :coffee:

BaSoryong

Buralıyım
extraloob demiş ki:
Peri dress'inin farklı renkli versiyonu işte bence bu çok daha hoş olmuş female tadından yenmez :P
:beer:

Yeni sw başlıyacak arkadaşlar bende varım ^^

mavii demiş ki:
Dresler çok dandik almayın bende var sırtlığı bile yok 2 parça süit birde şapka kelebek gibi uyuz uyuz uçuyor. cep telefonu onaylı gelirse manyak olur
aynen katılıyorum...

Telefona bi bakıom 1mesaj aldındı;görüntüle:kimden:JOYMAX GLOBAL FUN CLUB

:santa:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xCrazyStyL3x demiş ki:
mavii demiş ki:
Dresler çok dandik almayın bende var sırtlığı bile yok 2 parça süit birde şapka kelebek gibi uyuz uyuz uçuyor. cep telefonu onaylı gelirse manyak olur
aynen katılıyorum...

Telefona bi bakıom 1mesaj aldındı;görüntüle:kimden:JOYMAX GLOBAL FUN CLUB

:santa:

dikkat ederseniz 2010'da bankalar ve birçok online hizmetler cep telefonu onaylı oldu Joymax'te buna ayak uydurmak isteyecektir 8)

Cep telefonu olayı gayet güzel düşünülmüş. Ancak hattın başına herhangi bir sorun ( bloke edilme, çalınma, kırılma, kaybolma vs. ) gelirse sakat iş olur. Dressler fena değil gibi ama siyah tonları daha da hoş olur bu dress ile diye düşünüyorum. Yeni server olayı da baya iyi olur. Hızınızdan ötürü teşekkürler extraloob :beer:

Yukarı Alt