Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Francesco demiş ki:
ßilmiyom gördünüzmü baya önceden haberlerde ukranya lılar bi protesto yapmıslardı
Pankartlarda 3 dilde yazı var
1. Ingilizce
2. Fransızca
3. Turkce :D
yazanda Ukranya Genelev Deildir :D

Wax Whine demiş ki:
Francesco demiş ki:
ßilmiyom gördünüzmü baya önceden haberlerde ukranya lılar bi protesto yapmıslardı
Pankartlarda 3 dilde yazı var
1. Ingilizce
2. Fransızca
3. Turkce :D
yazanda Ukranya Genelev Deildir :D
Nerden buldun resmi yaa? :D xD :lol: :lol: Tamam onu yazmışlarda o zaman onlarda ya Türkiye'ye gelmesin ya da ne yapıp etsinler gözümüze gözükmesinler xD

Ps:Resimde bir şey dikkatinizi çekti mi? Protestoya bile nasıl giyinmişler?Rusca pankartlılara dikkat :!: :!: :lol: :lol: xD xD

Ya napmıssın sen. Kıza daha başka nedenler sunsaydın. PC'de işim var Fortess war bilmemne var denir mi. Babanem felç oldu aşkım altını pisletmiş onu temizliyorum. Annem ve babam geç gelicek. O zamana kadar ben bakıcam diiceksin. xD Ya da ööle bi soru sorsa. Kesin Tabii ki sen aşkım der. El altından sro oynardım kıza çaktırmadan.. Ara sıra sorarsa nabıyosun diye. Babaneme çorba yaptım onu içiriorm derim :Pp

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
RideTheLightning demiş ki:
Ya napmıssın sen. Kıza daha başka nedenler sunsaydın. PC'de işim var Fortess war bilmemne var denir mi. Babanem felç oldu aşkım altını pisletmiş onu temizliyorum. Annem ve babam geç gelicek. O zamana kadar ben bakıcam diiceksin. xD Ya da ööle bi soru sorsa. Kesin Tabii ki sen aşkım der. El altından sro oynardım kıza çaktırmadan.. Ara sıra sorarsa nabıyosun diye. Babaneme çorba yaptım onu içiriorm derim :Pp
Ya ya.. Sonra bi gün buluştuğunuzda babanen nasıl diycek. Sen de boş bulunup babanem mi? Hangi babanem diyceksin ve ilişki biticek :sfff:

Yukarı Alt