yaw bana kınght ı indireceğim düzgün bi site sölermisiniz?

bıktım lagdan evde sinirden çatlıcam
hiç bişey yapılmıyo artık iice berbat oldu oyun
dc-lag-dc-lag
kınght a başlamayı düşünüyorum!

valla ben bıraktım kurtuldum en sonki charımıza pre almıştık kuzenle sinirden tabi onuda kasamadk tam.. ben tamamen bıraktım.. SRO çok güzel bir oyun ama artık tek amacı para kazanmak olmuş Neutral Confused

ben 2moon a başlmayı düşünüyorum oynayan varsa takılırız beraber headbang2ft9

Bende Cabal 'a başlamayı düşünüyorum Lag den deli oldum.Charlarda dursun sro da arada girer oynarım.Cabalın var mı indirebileceğim bi adresi.PArt olursa harika olur

jiggy çok saol

inanılmaz şekilde lag var hiç bişey yapılmıyo silkroad da boş boş hotanda bekliyorum bütün gün. Crying or Very sad Gece 2gibi çıkıyorum kamsaya 8-9 gibi gene başlıo lag Evil or Very Mad
benden 4-5 lvl düşük adamlar beni kesio çıldırdım evde Crying or Very sad
gece kasarım gündz kıngh oynarım hiç deilse popcorn

Jigsaw

Aileden
Knight pek güzel olmasa da pvp olayı zevklidir, hareket edilebilirlik combolar yürüme vs. daha rahat. Silkroad da tıklıyosun adama hurraa deli gibi tuşlara basıyosun. KO'da oklardan kaçıyosun doğru zamanda doğru şekilde vurman gerekiyor vs. Ama SRO KO'dan 2-3 kat daha güzel.

silkroad kınght tan güzel 10 basar ama sro oynansa lagdan hiç bişey yapılmıo teleport u bile 10 dk da yapıyo+pvp die bişey yapılmıo zaten+kendimden 5-6lvl düşük yaratıklar bile kesio
+yazı bile yazılmıyo

ha geçer düzeltirler dedikçe daha berbat oldu

PC_kopat demiş ki:
silkroad kınght tan güzel 10 basar ama sro oynansa lagdan hiç bişey yapılmıo teleport u bile 10 dk da yapıyo+pvp die bişey yapılmıo zaten+kendimden 5-6lvl düşük yaratıklar bile kesio
+yazı bile yazılmıyo

sorun o zaman rem de yeni bir rem almanı oneririm lag her ne kadar cok olsa da tleportlara etki etmez

_AvRiL_ demiş ki:
PC_kopat demiş ki:
+yazı bile yazılmıyo

sorun o zaman rem de yeni bir rem almanı oneririm lag her ne kadar cok olsa da tleportlara etki etmez
1mbit ve 1 gb ramlı pc lerin oldugu bi cafede sro oynanmıyor Evil or Very Mad Evil or Very Mad oyundan atıyor .. masaüstüne düşüyor vs.. dc yıyor vs... vs......... halbukı yapmadıgımız şey kalmamıştı ama ben bıraktım kurtuldum 2moon a başlıcam

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
başlıkları düzgün ve doğru yerlerde açalım lütfen bir daha uyarılmaz banlanırsın bilgine.

extraloob demiş ki:
başlıkları düzgün ve doğru yerlerde açalım lütfen bir daha uyarılmaz banlanırsın bilgine.
Shocked nereye açmalıyım peki?
off topic' e açtım mesajı ben buraya taşımışlar...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sen önce başlığı düzelt bak ben taşıdım bile popcorn

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
silkroad demek en güzeli oyunun kusurlarından ziyade verdiklerine bakın sizler boşverin lag bug takılmayın böyle şeylere :mrgreen:

Yukarı Alt