walla arkadaşlar bende size tavsiye hic uraşmayın girin silkroad ın sitesine
file front dan indirin benımkı 4 saat sürdü cokmu uzun yani

ya ben bi yükleyemedim nedense oyunu 912 mb indirdim siteden resmi sitesinden ama hata veriyor ??? yada resimli bir anlatım yada video lu anlatım yaparsanız sevinirim birde hata yı resim olarak gönderem .

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
xero4ever demiş ki:
ya ben bi yükleyemedim nedense oyunu 912 mb indirdim siteden resmi sitesinden ama hata veriyor ??? yada resimli bir anlatım yada video lu anlatım yaparsanız sevinirim birde hata yı resim olarak gönderem .

-Resim Silinmiş.
aybısını banada veriyor yapamadım bi türlü
bilen varsa söylermi lütfen

xxerol41xx demiş ki:
xero4ever demiş ki:

-Resim Silinmiş.
aybısını banada veriyor yapamadım bi türlü
bilen varsa söylermi lütfen
Bunun çözümünü buldum galiba Torrenti yeniden aç ve indirmeye SilkroadOnline_GlobalOffical ı indirmeye devam et %77 de kalmış benimkisi onda hata verdi sanırım...

Beyler biz indidik bunları bi klasörede birleştirdik ctr a yapıp çıkarttık daha sonra ne yapıcagımızı söylermsn lütfen yapabilenler söylerse sevinirim^^

Yani arkadaşlar şu an çalışan ve denenmiş , bütün dosyanın aynı anda yüklenebileceği dosya var mı ? Varsa linkini yazarmısınız Question Sölemeyi unuttum bide hızlı .

ben rapid shareden bütün partları indirdim buraya cıkart dediimde arsiv bulunamadı dio ne yapmalıyım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
partlardan bir tanesi hatalı olabilir tek tek 1.nci den başlayarak extract yap öyle dene.

bu sefercde aynı hata buraya cıkart diyorum arsiv hatalı veya tanınmıyor dio ne yapmalıyım extra Shocked Shocked Shocked

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cybersoul demiş ki:
bu sefercde aynı hata buraya cıkart diyorum arsiv hatalı veya tanınmıyor dio ne yapmalıyım extra Shocked Shocked Shocked
bütün partları bir dosya içerisine at ve part1 i çalıştır sırasıyla diğerleri de açılacaktır.

olmuyor yhaa -Resim Silinmiş. hata bu yardım extraa

Yukarı Alt