ora

rank8
Oyunu bilgisayarımdan kaldırdım ve tekrar kurmak istiyorum.Ama "Please wait" sonrasında şu uyarı geliyor.
"This is a client file that can be used after the LEGEND 7 Rise of the Thief-Hunter update". Bu arada Joymax sitesi de açılmıyor.Defalarca denedim açılmıyor.Aklım almıyor.İşin içinden çıkamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.Tşk.
Bu arada yüklemeye çalıştığım Legend adı şu : SilkroadOnline_GlobalOffical_v1_295_LEGEND_7 ve 1.46 GB boyutunda

ora

rank8
İşin doğrusu şu. Bilgisayarıma format attım ve oyunu tekrar yüklemek istedim.Ama yukarıda anlattığım hata mesajını aldım.Jojmax sitesine girip legend7 tekrar indirip kurayım diye düşündüm ama ilginçtir ki bu sefer site hiç açılmıyor.Halada ne açılıyor nede oyunu kurabilmiş değilim.Verdiğiniz linklerden indirip deneyecem.Umarım düzelir.Anlamadığım Joymax sitesi niye açılmaz ki.Bin defa denedim.yok açılmıyor.Aklım almadı.

ora

rank8
Verdiğiniz linkten indirdim. rar01 den itibaren çıkardım ve Silkroad klasörü oluştu.Hazır kurulmuş klasör yani. silkroad.exe çalıştırdım.Ama o meşhur bakım uyarısı varya (undergoing....) o geliyor.Ve joymax sitesine halada giremiyorum.anlamadım gitti.Sorun devam yani :o)

ora

rank8
Sonunda çalıştırdım. Modemi komple fişten çekip 10 dk sonra tekrar taktım.Sanıyorum ki IP ile ilgili bir sorun vardı.Belkide şansım yardım etti bilmiyorum artık. Mod. CappaBaron ilgine tşk ederim bu arada.

Yukarı Alt