Selam Arkadaşlar. Silkroada tekrardan başlamaya karar verdim. Ben ığdırda görev yapan bir memurum. Boş vakitlerimi sroyla değerlendirmek istiyorum. Doğu görevleri gerçekten sıkıcı geçiyor. Konuya gelmek istiyorum

Silkroad onlinein resmi web adresinden silkroad tam clienti indirdim. Boyutları 1,28 GB

Bu inen 1,28 GB lık exe dosyasını çalıştırmaya çalıştığımda bana şu hata penceresini veriyor ;

this is a client file that can be used after the legend 8 mysterious temple of jupiter update

ARKADAŞLAR forum sitelerinden araştırdım herkez farklı şeyler söylemiş. Antivirüsü kaldır koruma programlarını kaldır vs. Ne denediysem olmuyor. Sroyu tam 2 kez indirdim.

KONU HAKKINDA YARDIMCI OLABİLECEK OLAN LÜTFEN BİLGİSİNİ ESİRGEMESİN .. şimdiden teşekkür ediyorum herkeze. İyi Forumlar

kardeş aynı sorun bendede var eger sorunu cözebildiysen lütfen beni bilgilendiirir msin

Takımı
Besiktas
Silkroad'un resmi sitesinde en son cikan update'i indir, onu kur sorun kalkacaktir.

-karsina cikan hatada oyunun surumunun eski oldugunu ve yeni update'i kurduktan sonra (legend 8 mysterious temple of jupiter update) kurulumu yapabilecegini belirtiyor.

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt