Persiada oLanLar ve Resimi beenenler benı kasabilirLer:D

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yaw bide bişi sorcam hatta 3 5 şey...
1-)benım bıl ??? soru işareti hatası verıyo onun cozumu
2-)çift car acamıyorum yanı öbür carla kasamıyorum kendımı cok lag oluyo
3-)benı persiada acadeym yada guıldıne alıp 40 yapabılecek warmı?

Jrboss demiş ki:
yaw bide bişi sorcam hatta 3 5 şey...
1-)benım bıl ??? soru işareti hatası verıyo onun cozumu
2-)çift car acamıyorum yanı öbür carla kasamıyorum kendımı cok lag oluyo
3-)benı persiada acadeym yada guıldıne alıp 40 yapabılecek warmı?
LoRd_ demiş ki:
İlk önce sevgili vede sitemizde fazla göremediğimiz Adminimizin koyduğu bu güzel programı indiriyoruz...

Burdan

Ne işe Yarar?

Eğer SRO 200+ Ram kullanıyorsa bu programı kullandıktan sonra SRO'nun kullandığı Ram 50mb'ye kadar düşer.

Sonra sevgili G.mod Kemalist'in koyduğu :arrow:

Rumata Loader (C19H28O2.v7.4) indiriyoruz :arrow: Burdan

Örnek: Bir tane oturum oluşturuyorsun yada ilk oluşturmadan önce bu oturumda çift char açmayı dene çok kasıp oyundan atarsa,bir tane oturum oluştur adınıda yedek char <<< örnek,sonra Başlat/Administrator Oturumunu kapat/Kullanıcı değiştir dedikten sonra,yedek char,oturumuna geç ezik charını aç diğer oturumda ise yüksek lvl charını bota bırak.Bota bırakcağın charı loaderden gir ki o güzelim özelliklerinden yararlanıp pcnin kasmasını biraz daha azaltalım.Mesela bir kaç örnek >> /v >> /mini >> /min vs. loaderin özellikleri bunlar kafan karışmasın diğer charı bota bıraktın,şimdi ise ezik chara geç bottaki charın peşine tak hem kontrol edersin ezik charı hem yatarsa kaldırırsın.Ama loaderi dahima 2 chardada kullan :curtain:

Ps:Adminimizin koyduğu,SpeedX programı daha ima 2 oturumda da açık olsun oke,iyi kasmalar :P Olmazsa bu yaptıkların artık,bir ram almayı dene :mrgreen:

Ps:Başlığını ufaltırmısın...

lord sen d. mod olsan fena olmaz bi başvur derim :D

imzanı deiştirmişin bu resim süper ötesi olmuş :D ismi ne bu arkadaşın :twisted:

TiN3RCi demiş ki:
lord sen d. mod olsan fena olmaz bi başvur derim :D

imzanı deiştirmişin bu resim süper ötesi olmuş :D ismi ne bu arkadaşın :twisted:
Başvuralı 1 haftadan fazla oldu,seçmediklerine göre bir kusurum var...

Ps:Söyleyemem güzelim :P

pm den söyle :D
bende başvurdum ama bi cevap gelmedi keşke başuvuruya olumlu veya olumsuz bi cevap gelse bizde ne yapmamız gerektiğini anlarız :wink1:

Ne dıyon qrdes ben onu ölesine söledim şaka maksatına senın gıbılerde öle cekerse napalım benım hemde 90 lvl carım war senı napıyım dıllı dızlı carını

Yukarı Alt