TurKKillS demiş ki:
kendi serverın olcakmış pehh git cocuk kandır sen ps deki calışmalarım diye yazsan daha süper olcaktı:)) extraokk extrabeer extrabeer
hey msj a " Tnx man extrabeer extrabeer extraokk " yazıp gelip buna bunu yazarsan OlmAS ayıp olur ! Hiç mi hayatında Private Server diye birşey duymadın mı duymadıysan ya sende bi problem war yada biz Rüya görüyoruz .Endorphin PS le ugrastıgını daha görmedim Duymadım kendide soylemedi!...

TurKKillS demiş ki:
kendi serverın olcakmış pehh git cocuk kandır sen ps deki calışmalarım diye yazsan daha süper olcaktı:)) extraokk extrabeer extrabeer
Ne dicemi bulamadım sana açıkçası :) birileri muhakkak sana bişeyler söyleyecektir :)

Arkadaşlar sroemunun püf noktası kurulması gereken abyss server sro serverlarının kopyasının hostunuza tanımlıyorsunuz kuracağınız servera arkadaşlarınızı da alabileceksiniz. serverda sadece siz olmayacaksınız ss lerden birinde bu görünmektedir zaten. Serverınıza almak istediğiniz arkadaşınız host dosyasına sizin modeminizin ipsini girmesi yeterli olacak.

SADECE ESKI CLIENTTE ÇALIŞIYOR 1,20 ve öncesi

endorphin demiş ki:
TurKKillS demiş ki:
Ne dicemi bulamadım sana açıkçası :) birileri muhakkak sana bişeyler söyleyecektir :)

Arkadaşlar sroemunun püf noktası kurulması gereken abyss server sro serverlarının kopyasının hostunuza tanımlıyorsunuz kuracağınız servera arkadaşlarınızı da alabileceksiniz. serverda sadece siz olmayacaksınız ss lerden birinde bu görünmektedir zaten. Serverınıza almak istediğiniz arkadaşınız host dosyasına sizin modeminizin ipsini girmesi yeterli olacak.

SADECE ESKI CLIENTTE ÇALIŞIYOR 1,20 ve öncesi
Ben soyledim cvp ını merak etme !
-------------------------
Eski Clienti Upload edecek warmı diye sorsam :lol: Kimseden tıq cıkmas hehe

TurKKillS demiş ki:
bilmedigin konularda istersen yorum yapma bu yorum bile deil ama neyse ark lar siz devam edin ben izliyorum

_AvRiL_ demiş ki:
TurKKillS demiş ki:
bilmedigin konularda istersen yorum yapma bu yorum bile deil ama neyse ark lar siz devam edin ben izliyorum
İzlemek le olmuyor Hacım :lol: Katılım Lazım ! hehe Wink

Eski client bende full olarak evde vardı sanırım yoksa bile rapidshare benzeri sitelerde kayıtları vardır muhakkak buluruz bi tane o sorun değil...

endorphin demiş ki:
Eski client bende full olarak evde vardı sanırım yoksa bile rapidshare benzeri sitelerde kayıtları vardır muhakkak buluruz bi tane o sorun değil...
o Sorun deil se bişi kalmadı demek tir Razz Eve gittiginde bi kontrol ediver Wink

Levelme çalışması sahte sana bunu söyleyebilirim. Bu 1.5 senedir yaptıkları yada yapacakları bişey. darkinc sro ilk çıkıtıgı günden bu yana en iyi sro çalışmalarını yaptı. emu bot cracking rev6 nın sahibi darkinc eski sahibi zaten.NymBL mı ne oasisteki bi çocuktu yine extraloobta görmüştür onu sanırım neyse adam en sonunda başarmış söyledi bana yaptıgını bende bi bakındım harbiden adam yapmış saniye saniye ss gönderiyor hatta herif :)

Pardus nasıl çalıştıgını ve çalıştırdığımı eve gidince anlatabilecem iş yerindeyim şuanda.
Türkçe açıklamasıyla beraber linkleride vericem merak etme. Sadece sabret elimden şuan bişey gelmiyor :)

yaf bi tane link verdik en önemli link i verdik ben bu link bulana kadar ( ESKİDEN ) neler cektim bilin mi simdi gene biri upload etmiş fileflont'tan cektim :lol: bende Adam eve gitmicek ha xD vermemek için bayıyonuz adamı !

Yukarı Alt