bakıyorumda psro olmayınca mşllet jsro ya başlıo bi ara bende başladım çok da güsel diodum ama sonra charlarım silinmeye başladı sora anladımki japon olmayanların charları silinior o yüzden yükleyipte kota harcamayın boşuna benim 5 charın 5 ide silinde sürekli girersen kimilerininki silinmio ama çoğınluk silinio sadece japonlar olacak oyunda sizin char silinicek bende demesi!!!

yani üstüne adam neden silsinki oyuncu kazanıcak belki bu işten parada kazanmaya başlayabilir eninde sonunda silk yüklüyor değilmi? :wink1:

ya bişiden anlamıonuzmu adamlar sro dan izin aldı nasıl aldı sanıonuz sadece kendi ülkemde oynatcam die aldı yoqsa sro nie versin izin bizde öle alıcaz trsroyu kendi ülkemizde diip

o adamda garanti japon felan die ayarlamıştır yoqsa siliolar benim 5 tane açtım 5 ide silindi!!

Şöyle bir mantık düşünemiyormusunuz ?

Silkroad Online International Global Server = Bu gerçek silkroad online deilmi ? Evet. ve Yenilikler Ksro veya Jsro Fasa fiso dan daha geç geliyor neden bu benim tahminim sadece Ksro falan BETA diye adlandırdıgımız deneme amaclı server lar diye düşünüyorum ne alâka diyeceksiniz. Söyleyim. Global Server da olan hangi Özel İtem mall itemi başka server larında var ? veya Sizce hangi oyun size daha heycanlı gelir ? GLobal mi yoqsa sürekli Legend atlayan veya yenilikleri olmayan bir servermı ? :D Bu mantıkla düşünüp oynasanıza oyununuzu ? İsteyen böyle düşünür istemeyen düşünmez kendisine kalmış. Birisi ordan 83 LwL bi adam var ve japon deil ama yıllardır oynuyo demiş :P YILLARDIR evet adam paso oynuyo ve YILLARDAN beri 83 LwL Bravo o Adama :D

mertcangs demiş ki:
bana 2yıldır oynadığını söyledi
Hayır ne kadar oynadıgı önemli deil :D Burda ben öylesine gırgır olsun diye dedim ^^ sana bişi atmıyorum yani. Senin yazdıgın YILLARDIR o yüzden dedim ben ^^ Ama gerçeklik payı olabilir yani ?!!!!!!...

mertcangs demiş ki:
ya kardeş kızma ama salaksın dicem modlar kızarsa mesajı editlerim

buda joymax şirketinin zaten :D japonya için ayrı ama para joymax a gidio
arkadaşlar burda kimseyi rencide etme hakkınız yoktur. lütfen saygı ve sevgi çerçevesi dışına çıkmayalım. :!: :!: :!:

lütfen böyle olaylar tekrarlanmasın :?!

kızdığınız için editledim ama saçma bişeydi onun içn yazmıştım

mesaj editt ?!!!!!!

mertcangs demiş ki:
kızdığınız için editledim ama saçma bişeydi onun içn yazmıştım

mesaj editt ?!!!!!!
ilgi ve alakan için teşekkür ederim. sonuç ne olursa olsun karşımızdaki insana hiç bir şekilde rencide edici söz kullanmamamız gerekir.
Tekrar teşekkür ederim ?!!!!!!!

Yukarı Alt