Arkadaşlarım Kusura bakmayın nereye açacağımı bilemedim en çok okunan bölüm burasıdır diye buraya açtım.. Öncelikle Jigsaw'a falanda sordum Silkroad Intro kaldırılabilir mi diyerekten Ardından olabilir cevabı aldım ancak bunu yapabilecek birini tanımadıgını söledi bana uzun lafın kısası Yapabilecek bi arkadaş Arıyorum Konu yanlış yerdeyse Taşıyın Pls Tşkkler..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Silkroad İntro Demekle Neyi Kastettiğini Anlamadım ?

Oyunda şifre girme ekrani gelmeden oynatilan şehir merkezi videosundan bahsediyor. (sanirim)

DeSwa demiş ki:
Oyunda şifre girme ekrani gelmeden oynatilan şehir merkezi videosundan bahsediyor. (sanirim)
Evet intro orası oluyor ama orasını kaldırmanın tek yolu Media.pk2 de geçer herhalde. Tabi kim yapacak bilmiyorum Tüp media pk2 ile bişiler yapıyor ama ona sorabilirsin...

Arkadaşın istedigi sey sudur. İntro bölümünde bulunan Varlıklar PC yi kastırıyor. Beyaz laşıyor sizde fark etmişsiniz.dir İntro bittikten sonra bişi kalmıyor. Bu arkadaş ondan kaldırmak istiyor. :lol: bu olay Restart çekince oluyor. Gibime geliyor benim.

Cogunuz anlamıssınız fakat ben bunu pc cok kasıyor ve geç giriyor diyerekten sölemiştm tabi lagı azaltırmı bilemicem.. uff bilen varsa yardım edebilirmi?? Sad

Tupdan Bi cvp gelmedi Bişi Sorcam itemlerin dglerini değiştirdiğimiz gibi arka planı istedğimiz bişi yapamazmıyz Sro'da Yada Atıyorm simsiyah olsun o eski gemi fln olsun ne bilm bişi olamazmı?? Confused

yapılıyor ama nasıl bilmiyorum youtube da görmüştüm adam intro yerine resim eklemiş pk 2 editle

Bizde onun büyüklüğü kadar bir resim upload ederiz :mrgreen: şaka bi yanada bence çalıştırabiliriz tupun kide değişikti mb'ı ama çalışıyor bende onun gibi bi resim upload etse arkaya süper olcak Neutral

Yukarı Alt