Silkroad'ın sitesini gezinirken gördüm umarım yanlıs bilgi vermiyorumdur. :muck:

- Resim Silinmiş.​

Haritada'da göründüğü gibi

- Resim Silinmiş.​

Elime Geçen Bir Kaç Bilgi

1.Yeni İslam ırkının temeli İslamiyetin tarihi, kültürü ve efsanelerine dayanıyor.

2.İslam karakterleri lamba cinlerini istedikleri gibi kullanabilecekler, bu yenidir ve daha önce hiç bir oyuna gelmemiştir.

3.İslam Irkının Bulunduğu Yer :Arap geceleri ve ilginç İslam kültürü ile dolu.

İslam Irkı Haritada Samarkand-Evil Order Fortress bölgesinin güneydoğusunda bulunacak

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
|GM| Militanz demiş ki:
Silkroad'ın sitesini gezinirken gördüm umarım yanlıs bilgi vermiyorumdur. :muck:

- Resim Silinmiş.​

Haritada'da göründüğü gibi

- Resim Silinmiş.​

Elime Geçen Bir Kaç Bilgi

1.Yeni İslam ırkının temeli İslamiyetin tarihi, kültürü ve efsanelerine dayanıyor.

2.İslam karakterleri lamba cinlerini istedikleri gibi kullanabilecekler, bu yenidir ve daha önce hiç bir oyuna gelmemiştir.

3.İslam Irkının Bulunduğu Yer :Arap geceleri ve ilginç İslam kültürü ile dolu.

İslam Irkı Haritada Samarkand-Evil Order Fortress bölgesinin güneydoğusunda bulunacak

Güzel bilgiler teşekkürler canımcım :muck:

Son düzenleme:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Daha dün Legend-V geldi bugun konusu açılmış ileriki legend diye, bi durun yahu 110 olalım :P

Teşekkürler Abicim :kalp:

Toxicated demiş ki:
Daha dün Legend-V geldi bugun konusu açılmış ileriki legend diye, bi durun yahu 110 olalım :P
makara: zaten bu legendleri görmeye ömrümüz yeter mi bilmiyorum veya Gm'in ömrü yeter mi acaba nese:

Ya eskiden daha güzeldi bence şimdi 10 tane flan uniq var nereye gidicegini sasırıyor insan cavede kayboluyor falan :) Ama yenilikler her zman iyidir.

Yukarı Alt