ewt arkadaşlar sro ilgili skill düşünelim
mesela
blade takla atıyo
o zmn takla atarak yere yatırma skilli
sıra sizde^^ :wink1:

Brooklyn

Buralıyım
:S

Ice rain , fire meteor lighde öyle birşey yok :D Ligh nukesi olabilir canavara şimşek çaktırttırtma ^^

eHia demiş ki:

Ice rain , fire meteor lighde öyle birşey yok :D Ligh nukesi olabilir canavara şimşek çaktırttırtma ^^

Youtubeye New Nukes yaz orda guzel bi yeni nuker videosu cıkıyo.Ama ne zaman gelir bilmiyorum o skiller..

Pride demiş ki:
eHia demiş ki:

Youtubeye New Nukes yaz orda guzel bi yeni nuker videosu cıkıyo.Ama ne zaman gelir bilmiyorum o skiller..
O Pk2 yle yapılmış diye biliyorum ^^ Yani gerçek değil galiba..
Warriorlardaki shield la geri itme skilli blader da da olsun ^^ Çok hoşuma gidiyor o skilli kullanmak xD

Bow-Adam oka dönüşüp kendini bir yerden bir yere atabilecek.
Glavie-Adam bacaklarını iki yana ayırıp eğilecek.Ve orada adamın ayaklarına darbeyi gömecek.Atak yapılan adam 5 sn yerde sürünecek.
Blade-Adam rakibinin boynuna çıkıp kılıcı iki eliyle tutup kafasına tepeden uçarak saplayacak.
Sword-Adam yeri bir kılıc darbesiyle titretecek.Ve atak yaptığı adamın tam altından yukarıya doğru bir gayzer oluşacak(su buharı)
Staff-Adam iki elinle tuttupu silahı saat yönünde çevirerek saldırı yaptığı rakibe karşı rüzgar kuuvetiyle bir itme oluşturacak.
Bard-Rocki ve mp3 skilleri olacak.Rocki skili rakı sofrası kuracak,mp3 skili ise arap şükrü çaldıracak.(Rocki skili max 4 kişi alabilir)

Yukarı Alt