1. Reklam

1. bestsro
      joysro
      anafor
      deep
      eos
      anafor
      trensro

silkroad ile ilgili püf nokta

1. plusTURK

plusTURK rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

belki çoğunuz bilir ama ben bilmeyenler için söylüyorum:
    silkroad charınızı taxiye, bota bıraktığınızda sro nun pcyi daha az kasmasını istiyorsanız ctrl+alt+delete ile görev yöneticisini açın daha sonra sro_cliente sağ tıklayıp simge durumuna küçült diyin bu sayede silkroadın ram kullanımı 300k iken 40-60k ya düşer cpu kullanımı 50-60 iken 0-10 a düşer.
    eğer kötü bi pcniz varsa silkroad charnız kasılırken siz bu sistem sayesinde başka oyun oynayabilirsiniz.(bu yapılmadan da oynarsınız fakat çok kasar)
    bir örnek veriyim size; bnm pc 1.5 ghz işlemci 1gb ram 128 ekran kartı pcde bi srobotla kasılan char bide taxide kasılan char açıkken ben gta san andreas oynayabiliyorum :D

not hiç bir programa ihtiyaç yoktur
    denenmiş onaylanmıştır :D alıntı değildir. Lütfen eleştireceğinize bir tşkkür edin

inşallah birilerine yardımcı olmuşumdur

2. Leet1

Leet1 olduser

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bende şunu belirteyim laf açılmışken sro yu aşağı alacaksanız ekranın donmasını sağlayın arkada oyun hareket etmesin yani. bunu nasıl yaparım derseniz ;

konuşma penceresine enterliyoruz imleç çıkıyor o arada başlata basınca oyun donuyor bu şekilde çok rahatlıyor pc.

3. dwLisH|-zq

dwLisH|-zq rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bir Tane sbot alıyorsun clientless diyorsun 10 numara oLuyor :dance: :headbang: