Ben Alexsanderda ilk başlarda __ScreaM__ Adam tam bir kral dı Günde 3 Lord cıkıyorsa 2 sini kesin o kesiyordu Nukerciydi havalı bir tavrı vardı ama ona nedense cok küfür ederdim
o serverda BaBaCaNLaR guildine girdim K.maraşLı abilerim Legend x_CiBaZ_x Filan Onlarla cok ii arkadaşLığım olmuştur. Ama idolum __ScreaM__ Bu adam benim idolum

ben Aegede oynuyordum ilk arkadaşımla sonra 21 Level oldum 2Haftada bilmiyordum 2STR 1 İNT veriyordum.Kervan Çekiyorum Cyo diye biri o zamanlar CAP 70 Lv oda 70 Full str glavie +7 Serverde en çok ona özenirdim bi gün bende 70 Glavie olacagım diye tabi oynu çözdüm 2STR 1 İNT Glavie mi Deleteledim o gün bu gündür Aegeyi unutmadım Özellikle şu kişileri BLUE_LEGENDS abim onu çok seviyordum.Bana Yardım ediyordu Guild TurKs_Power.ChengizKhan onada çok özenirdim +7 Blade ve Shield i var idi Dehset in masteri Dehset guild ine girmeyi çok istemiştim 40 Ol demişti.40 Oluncada girememiştim.TaMaRRa_TR Kankamın babası onuda çok seviyorum adını unuttum ama hatırlar gibiyim.Ve kankamın abisi ZaFaRRa oda +7 Blade Shield le gezerdi.

ProAnqeLLs demiş ki:
ben Aegede oynuyordum ilk arkadaşımla sonra 21 Level oldum 2Haftada bilmiyordum 2STR 1 İNT veriyordum.Kervan Çekiyorum Cyo diye biri o zamanlar CAP 70 Lv oda 70 Full str glavie +7 Serverde en çok ona özenirdim bi gün bende 70 Glavie olacagım diye tabi oynu çözdüm 2STR 1 İNT Glavie mi Deleteledim o gün bu gündür Aegeyi unutmadım Özellikle şu kişileri BLUE_LEGENDS abim onu çok seviyordum.Bana Yardım ediyordu Guild TurKs_Power.ChengizKhan onada çok özenirdim +7 Blade ve Shield i var idi Dehset in masteri Dehset guild ine girmeyi çok istemiştim 40 Ol demişti.40 Oluncada girememiştim.TaMaRRa_TR Kankamın babası onuda çok seviyorum adını unuttum ama hatırlar gibiyim.Ve kankamın abisi ZaFaRRa oda +7 Blade Shield le gezerdi.

Aynen bende ilk aege de başlamiştim almanyadaki bi ark la tabi ozman bilmiom ayni arkadaş gibi gerçi ben int le str sayisini habire eşit tutmaya çalişiodum :D ben 40 olmadan DeHSeT e girmiştim chengizKhan hala idolümdür ^^ eşiyle birlikte oynuodu oyunu DeHSeT in masteriydi ve full str bladeydi :D Eşi Eylül de full str bow du hiç unutmam serverda full forceyi açan ilklerdendi tabi ozamanlar daha bu reduce lar fln yoq forcede sadece ress için açmişti :D:D:D bide E-katili vardi oda ii di ama idolüm Chengizkhan :D

eskiden YILMAZGUVEN, Jyuzo gibi bowculara hayrandım. ama artık benimde +9 bowum var bende FF'yim ve serverda dmg'ı bana yaklaşabilen bow yok :)

artık başkalarının idoluyum :mrgreen:

Exa

rank8
Ah ah eldorado da ELITE vardı onun pvpsi cok gusel olurdu sonra charım hacklendi eldoradoda mecburen bıraktım sonra plutodaym :)

Server Pacific ST0P :) 85 lvl de 90 FF adamları Kavalıo :)
Şuan 88 Lvl 4-5 gün önce soyulmuşdu Şimdi Tekrar dizmiş Charı Nerdeyse Tamamlamış Herşeyi

ama Adam Her soyuldugunda Setini Eskisinden Daha iyi Yapıo Ve Hiç Fazla Para Harcamadan :S

anlayamadım Gitti :)

Ben başladığımda sro Antalya da yeni yeni yayılıyordu. Ozamanlar troy da başladım ben 57 veya 58 falandım tam hatırlayamıyorum yeni bi guilde girdim guild başkanını genelda DW önünde pvp yaparken izliodum adam süper bi şeydi
acayip kesiodu blade/fire dı sanırım bende blade/cold dum ozaman kafaya koydum onun gibi olucam diye ozamandan beri ne charlar geçti elimden ama o adam kadar sağlam olmadı ve onun kadar sağlamını çok az görüdüm.

Server EOS Char ll_TaZz_ll cok saygıdeger bı abımız unıque kesmez kestırır 90 lvl chest gıymez gıydırır +5 basmaz bastırır serverda kişilik sahıbı bı ınsandır...!!!!!

Takımı
Besiktas
Xian ilk oynadıgım serverdır.bir arkadasım öğretti oyunu.Sadece Glavie ve Fire acıcaksın dedı ama dınlemeden herrşeyi Açtım.Force Dahil^^ Daha Sonra 29 Lv iken Arkadaşımın Guildine Girdim 5 LV idi.orada bir abimiz vardı.ULTRASCORPIO. Böyle Bir Character Görmedim.Hunter Lıkda Üzerine Yok.Yaşı Sanırım 28 Civarı İdi.Aghhh Aghhh.Ne Günlerdi O Bi Fire Bi Cold Bi Light Wurdugumuz Günler^^Simdi Venice ||_MeDuSa_||

Ben 24 lwlim KeLeSs diye glavier bir abi vardı job war larda yıkamadıgı adam yoktu Thief olurduk beraber mal kacırırdık tabi o 77 di ben 24 xD hep ona cıkan npc thiefler benı öldürürdü :P
Sonra Looper vardı onunda itemleri felan çok güzeldi onun pwplerini izlerdim hep

Yukarı Alt