Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Vayy :D Güzel resimler çekmişler SingleTurK ortak olalım mı. :lol: :D

Ps= Başarılarda bu yarışma bitmedi mi ? :roll:

Cybernetics demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Skillleri gizleme amacın nedir?
Cevap:Eminim hacklenme korkusudur...
Merak etme skilllerini gören seni hackle(ye)mez halbuki bir ss deki en büyük tehlike isimdedir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mojito

Hehe güzel bir tespit bende anlamadım neden gizledi herhalde ilkk defa katılıyo heyecandandır :P

Siz gelirken biz gidiyorduk gençlik, merak etmeyin. Ben forum sahipliği yaptım ve hacklenmekten korksam üye olmazdım. Sadece gapsız ve farmsız olduğum için uplanmamış skilleri göstermek istemedim. Ama siz açıklamak zorunda bıraktınız. Artık önyargılı olmayı umarım bırakırsınız. :thumbsup:

Cybernetics demiş ki:
Siz gelirken biz gidiyorduk gençlik, merak etmeyin. Ben forum sahipliği yaptım ve hacklenmekten korksam üye olmazdım. Sadece gapsız ve farmsız olduğum için uplanmamış skilleri göstermek istemedim. Ama siz açıklamak zorunda bıraktınız. Artık önyargılı olmayı umarım bırakırsınız. :thumbsup:
Benim çarımda noob 15 lvl im diyelim... Nolacak benle dalga mı geçecekler.. Bunlara dalga geçecek insanlarla asıl ben dalga geçerim ! Onlar charı acar acmaz 90 olmuyor heralde?

SePPuKu demiş ki:
Cybernetics demiş ki:
Benim çarımda noob 15 lvl im diyelim... Nolacak benle dalga mı geçecekler.. Bunlara dalga geçecek insanlarla asıl ben dalga geçerim ! Onlar charı acar acmaz 90 olmuyor heralde?
Ben dalga geçecekler diye birşey demedim. Okuyup anlamada bir sorun var sanırım?

Cybernetics demiş ki:
SePPuKu demiş ki:
Cybernetics demiş ki:
Ben dalga geçecekler diye birşey demedim. Okuyup anlamada bir sorun var sanırım?
Skiller uplanmamış olduğu için göstermek istemedim ? :roll:

SePPuKu demiş ki:
Bu senin için dalga geçecekler gibi birşey çağrıştırabilir. Ama ben bundan kendim rahatsız olduğum için göstermek istemedim. Hem lvl ile skillerin alakası yok. Eğer full farmın varsa 90 lvl olmana gerek yok. lvl'ine göre skillerini fulleyebilirsin. Ama benimkiler bunun çok çok altında. Hem gereksiz yerlere takılmaya gerek yok. Aslında neden oraları kapattığım kimseyi ilgilendirmez. Ben insanlık edip yanlış anlaşılmasın diye açıkladım. Tabi anlayabilene... :wink1:

Cybernetics demiş ki:
SePPuKu demiş ki:
Bu senin için dalga geçecekler gibi birşey çağrıştırabilir. Ama ben bundan kendim rahatsız olduğum için göstermek istemedim. Hem lvl ile skillerin alakası yok. Eğer full farmın varsa 90 lvl olmana gerek yok. lvl'ine göre skillerini fulleyebilirsin. Ama benimkiler bunun çok çok altında. Hem gereksiz yerlere takılmaya gerek yok. Aslında neden oraları kapattığım kimseyi ilgilendirmez. Ben insanlık edip yanlış anlaşılmasın diye açıkladım. Tabi anlayabilene... :wink1:
Tamam .. Yerden göğe kadar haklısın. :byes: :buddha:

Anlatabildiğime sevindim. Böyle anlayışlı insanlar görmek beni sevindiriyor. :D Teşekkürler. Artık konunun asıl başlığı olan resimlerle ilgili yorumlar gelir inşallah. :thumbsup:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt