Son Zamanlarda Sık Sık Char Hacklenmeleri Arttı..Artık Bu Olay Bizide Üzdü..Buna Bir Son Demenin Sırası Geldi...Eğer Aşağıdaki Verilenleri Yapmazsanız Charınız Hacklendi Diye Lütfen Gelmeyin..Çünkü Bu Yollar İle % 100 Bir Koruma Sağlanıyor...

1)_ Char Takas Yapmayınız !!! ( Forumda Char Hacklenmelerinin Büyük Bölümü Takas İle Yapılıyor )

[email protected] , [email protected] , lugano_41 @hotmail.com ( Buldukça Ekleyeceğim ) Bunlar Tehlikeli Adamlar...

İşte PiToN Arkadaşımızın Bu Kişiyle Yaptığı Msn Konuşmaları ( Görün Bu Adamların Ne Kadar Tehlikeli Olduğunu )

Buradan

Bu Adamlar Msn Değiştirebilir .. Ve Kendilerine Masum Süsü Verip Yine Takaslarla Hacklemeye Başlayabilir..Dikkatli Olunuz..

2)_ Oyundayken exchange Yapmayınız..

3)_ İnternet Cafelerde Bazılarında Deep Freeze Yok İken Bazı Akıllı Arkadaşlar Bilgisayarlara Keylogger Yüklüyor..Siz Oyuna Girince Şifre vb.. herşey geliyor..Bu Bakımdan Dikkatli Olunuz..

4)_ silkroad Sitesinde Account Bilgilerinizdeki E-Mail Bölümüne > Çok kolay bulunabilecek msn adresini yapmayınız..Buraya örneğin forumistanbul09mnk09@zkıımn.com >> ( Bu Bir Örnektir ) Böle zor e-mail adresleri yazınız..

5)_ Ad-Aware 2007 ve Kaspersky İle Sisteminizi Tamamen Tarattırınız..Ve Bilgisayarınızda Keylogger Olmadıgından Tamamen Emin Olunuz...Sonra Bilgisayarda Gerekli Ayarlarmaları Yaptıktan Sonra Aşağıdaki En Önemli Olayı Gerçekleştiriniz...
Ad-Aware : Buradan " - " Kaldırınız
Kaspersky: Buradan " - " Kaldırınız
Arşiv Şifreleri : Buradan ( Açılan Sayfanın Adresi )

6)_ En Önemli Yer - Deep Freeze .. Çoğu Arkadaş Bunun Yüzünden Format Atıyor veya Yapamıyor..Ancak Ben Resimli Açıklamalarını Tamamen Yaptım..Hiç Bir Eksiğiniz Kalmıyacak..Peki nedir bu deep freeze ? Deep Freeze Faronics Şirketinin Geliştirdiği Sistemi Donduran Bir Program..Seçtiğiniz Sürücüleri Dondurur..Diyelim C: Yi koruma altına Aldınız..Bilgisayarınıza Virüs Girdi..Ve Bazı Dosyalarınız Silindi..Restart'a Bastığınızda Bilgisayar Açılınca C Eski Haline Geliyor..Ve Herhangi Bir Bekleme , Gecikme , Yavaşlama Olmadan..Eğer Keylogger Aldığınızda Şüphelendiğinizde Restarta Bastığınızda İş Bitiyor..Açıklamaları Tamamen Verdim :
DeepFreeze 6.0 : Buradan " - " Kaldırınız
Anlatım : Buradan " - " Kaldırınız

7)_ Bot vb.. İllegal Programları Bilmediğiniz Sitelerden İndirmeyin..İçine Keylogger Koyup Kandırıyorlar..Bilindik , Güvenilir Sitelerden İndirin..Site Adresini Veremeyeceğim...( cosmosfb'ye teşekkürler )

Cool_ Şüphelendiğiniz dosya var ise ; illegal yada illegal olmayan bir dosyayı tarattırmak istiyorsanız Buradan tarattırabilirsiniz..Gerçekten çok iyi sonuçlar alacağınıza eminim...

9)_ Şifre değiştirirken mümkünse ekran klavyesi kullanın..Hatta Oyuna Girişlerde Bile Ekran klavyesi kullanın...( Bazı keyloggerlar yinede ekran klavyesi tanıyor ama yinede bakılacak olursa + %50 şans veriyor )

Bunları Yaptıktan Sonra Eminim Bir Daha Hack Olayı Olmayacaktır..Lütfen Kötüleyici Yorumlarda Bulunmayınız..Artık Her Gün Char Hacklenmesi Konusuyla Karşı Karşıya Kalıyoruz..Ve O kadar Çalıştığı , Uğraştığı Emekler Boşa Gidiyor..Bu Gerçekten Çok Kötü Bir Durum..Bunları Yaptıktan Sonra Artık Birşey Olmaz..

Takas Yaparken Karşıdaki Yemin Ediyor İnanılmaz Şeyler Diyor ve Artık Ona Güveniyoruz...Takas Yapıp Hacklenenlerde Böyle Bir Durum var..Yemin Etti Bende Müslümandır , Güvendim Takas Yaptım..Bu Durumlarda Hackleniyor...

ALINTIDIR

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Silkroad Genel Bilgiler Ve Update Bilgisi Bölümüne Taşınıyor...

Friende tanımadığınız kişileri eklemeyin ordanda hack yiyebilirsiniz diye duydum ama ne kadar doğru bilemem.

Yukarı Alt