2 gündür sjsro girmek istediğimde SRO LAUNCER açıp star dediğimde sory failed to excecute silkroad[error code (2)] hatasını alıyorum yardımlarınızı bekliyorum..... şimdiden tşkler

arkadaşım o klasörün içindeki sro_clienti anti virüsün virüs olarak gördüğünden sildi.:) senin sjsronun içine gir bak orda sro_client yok sen setubunu tekrar kur bilgisayarına tarattırma o klasörü bu kadar basitti :D

Nod 32 varsa karantiayı aç ordan sro client dosyası var karşısında ne tür tehtit verdiği yazar.Sen direk sağ tıkla geri yükle yap öle bi dene bakam olcakmı.

arkadaşım nod32 kullanıcıları için bir çözüm vereyim. bende işie yaradı.. şimdi siz kurunca virüslü olduğu için sro_clienti antivirüs programı siliyo... bu sebepten dolayı error code 2 hatası alıyonuz... şimdi burda nod32 yi açıyorsunuz.. araçlardan karantina ya giriyorsunuz.. zaten karantinaya alınan sro_client ordadır. onun üstüne tıklıyorsunuz. geri yükle diyorsunuz. ve oyuna giriyorsunuz. ben hep böyle yaptım... nod32 kullanıcıları için tek yöntem budur.. ben taratıom. virüsü buluyo... karantinaya girip geri yükle diyom hep.. bu sayede antivirüs programını deli ediyorum.. nod32 nin süresi dolarsa sakın oyuna girmeyi denemeyin.. oyunu silin. nasılsa exe dosyası var. süresini uzatın ve ve yeniden kurun.. çünkü programın süresi dolarsa bu sefer sisteminiz korunmasız kalıcak.. ve o sro_client teki virüs aktif hale geçecektir...
yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Yukarı Alt