Dünden beri uğraşıyorum Ekran kartını güncelledim directx kurdum hatta belki çok ısıdandır felan diye vantilatör ile kasanın içine soğutma yaptım format attım her driver'in vs son sürümünü yükledim fakat hala oyuna giriyorum biraz gezdikten sonra ekran donuyor , ekran donuyor fakat önüme yaratık geçti diyelim mouse ile olduğu yere denk gelmişse attack işareti çıkıyor delirmek üzereyim lütfen yardım edin

Oyunun silip yükledinmi bendede olmuştu bi arada silip yükleyince düzeli ancak

DevilKiss

Tanınıyorum
Replay en iyisi pc yi değiştir kökten çözüm tabi daha kısa bir yoldan çözmek istersen.Çok uzun süre kullanılan ekran kartlarının içlerindeki küçün bir parça eriyor ve gözle görülemiyor o yüzden ekran kartını sök bir bilgisayarcıya götür bir baksın :headbang:

Takımı
Galatasaray
DevilKiss demiş ki:
Replay en iyisi pc yi değiştir kökten çözüm tabi daha kısa bir yoldan çözmek istersen.Çok uzun süre kullanılan ekran kartlarının içlerindeki küçün bir parça eriyor ve gözle görülemiyor o yüzden ekran kartını sök bir bilgisayarcıya götür bir baksın :headbang:
:mrgreen:
explorer.exe ile ilgili.

DevilKiss demiş ki:
Sorun sadece silkroadda :curtain:

tamam format atmışsın :P ama bence hem C ye hemde D ye bi F disk çek hard disklerin ilk alındıgı gün gibi olsun ve silkroad u siteden baştan indirip kur sorun düzelicektir bundada düzelmesse ekran kartında bir sıkıntı var demektir

Ekran kartı çalışmayı durduruyor olabilir.Eğer ekran kartın silkroad'ı kaldırmıyorsa ekran kartını yükselt ^^ Ram'de olabilir aslında. :think:

Ram ve ekran kartın kaç mb?

Yukarı Alt