:cry: Arkadaşlar Ben ZSZC sro oynamak için Başka Bir Pc'den ZSZC sroyu flash bellekle aldım fakat oyunu aldıgım Pc LCD(elsidi) bir bilgisayardı bnm Evdeki Bilgisayarımın Ekranı Tüplü :lol: Oyundayken bir yerden başka bir şehre falan ışınlanınca veya bir müddet sonra charım ve diğer oyunda gördüğüm karakterlerin rengi soluklaşıyor sanki üstlerine beyaz bir flim çekmişim gibi bunu nasıl Düzeltebilrim ? Acaba LCD pcden Tüplü ekranlı Pc ye yükleidm diyemi öle oldu anlamadım Lütfen Yardım edin ne olur pray:

talebeemre demiş ki:
:cry: Arkadaşlar Ben ZSZC sro oynamak için Başka Bir Pc'den ZSZC sroyu flash bellekle aldım fakat oyunu aldıgım Pc LCD(elsidi) bir bilgisayardı bnm Evdeki Bilgisayarımın Ekranı Tüplü :lol: Oyundayken bir yerden başka bir şehre falan ışınlanınca veya bir müddet sonra charım ve diğer oyunda gördüğüm karakterlerin rengi soluklaşıyor sanki üstlerine beyaz bir flim çekmişim gibi bunu nasıl Düzeltebilrim ? Acaba LCD pcden Tüplü ekranlı Pc ye yükleidm diyemi öle oldu anlamadım Lütfen Yardım edin ne olur pray:
Sanmıyorum.Sen genede sro ayarlarını bir kontrol et ^^

Ya lütfen bir yardım edin ZSZC nin Options ayarlarının hepsini yaptım ama olmadı bir yardımcı olun lütfen acaba ZSZC dosyasının içinden birşey mi yapmam lazım ?

Takımı
Galatasaray
Ekran kartı veya moninitörün kasaya giden kablosu ile alakalı bir problem olabilir.Oyun ayarları ile alakalı olduğunu sanmıyorum.

yardım istediğim ekran hatasını yaptım NVIDIA GeForce Fx 5500 Direver Programını İNdirdim Düzeldi :D ve Şu Avatar ve İmza yı yapmama yardım edin lütfen :D

Yukarı Alt