Arkdaslar sımdıkten cozum bulsanızda bulamasanızda tesekkur ederım konuya gırmenız bıle yeterlı.
4 gun once malazgirtte basladım ve sureklı dc verıyordu oyuzden bırakmak zorunda kaldım 2 gun once aralda basladım ve aynı sorun devam edıor 4 5 6 dkda bır en fazla 10 dk da bı dc almaktan gına geldı.
4gb ram - 1 gb ekran kartı - 2 cekırdek bılgısayarım var daaha oncelerı csroda oynarken 5 6 tane sureklı acık oynuyordum pcm o kadar kotu deıl, 1 mps ınternetım 2 kısı kullanıyoruz ama netım ıdare eder dowlan ederken en az 60 la ındırıyorum kopma yok ,driverı guncelledım ekran kartının ,proxy kullandım , isro botla gırdım clent vs degstırdım ve en sonunda format attım yınede cozum olmadı.
Arastırdım hıc bı yerde ne bı yaygınlık var bı kac yabancı arkdasdada vardı bı kac turk arkdasda ama hıc bı sıtete ne boyle sorun veya cozumu var 2 gecedır sabahlıyorum bakmadıgım turk sıtelerı bakmadıgım yabancı sıteler kalmadı ıngılızceyı soktum :D o kadar gezdım ama hala sonuc yok.
Arkadaslarıma sordum yenı pacth ıle duzelır veya netındendır dedıler ama sole bı durum var bu patch gelmeden oncede vardı ve netımde sorun varsa kaldıkı yok neden sadece bı kac kısıde var ?

Sımdıkten tesekkur ederım bı cozum bulursanız gercekten cok mınnettar kalırım 2 gecedır sabahlıyorum :(

Büyük ihtimalle internetinden kaynaklanıyodur. Bağlantı kablolarında sorun olabilir yada wireless kullanıyosan cihazın bozulmus olabilir.

Netımde oldunu sanmıyorum konustum 2mps yapıcaz en kısa zmnda kablolu modem kullanıyoruz

modem ile pc arasındaki ıp otomatik almasın yerel ağ bağlantısında ıp otomatik değil sabit olsun
2 kişi kullanıldığı zaman sorun yaratıyor

ıp neye gore verıyoduk ? o konularla fazla bı bılgım yokda :( ıp ornek verebılırmısınız ?

Sanırım internet hızından kayaklanıyor olabilir Çünkü çoğu kişide Böle br sorun yok Bağlantını konturol et Derim

Sorun herkeste değil . Sorun sizin internet bağlantınızda . İnternet Bağlantı Kablolarını Kontrol edin . Eskiden Benimde öyleydi . Genellikle Modem vb şeylerden kaynaklanıyor. Kablo aşındıysa olabiliyor.

srokıng yok pınk yolunu denedım olmadı :(

kablo yenı daha 2 3 ay olmadı 1 mps 2 kısı kullanıyoruz ama yınede hızlı bu kadar dc almaması lasım pc gusel anlamadım hıc bı yerde bole konular yok sadece bı kac kısıde gordum cozum de yok denemdıgım yolmadı kafayı yemek uzereyeım

hala aynı ıbot la gırıyorum daha az dc verıyor ama ondada sorunlar var cıft car acamıyorum outo logın halledemedım :(

ben isrobot kullanıyorum hem kasarken hem de multiclient için, ilk chara normal giriyorum 2.chara botla, o zaman dc yemiyorum. ikisini de botla açarsam 5 dakikayı bulmuyo dc yemem =)

Yukarı Alt