arkadaşlar mbot kullanıyorum.daha önce böyle bir sorunum yoktu..
moba tıkladıktan 10 saniye sonra ekranda görünüyor ve attack için skill kullandığımda rahat bir 10 saniye bekledikten sonra vuruyor.

internet hızım 1mb,işletim sistemi:win7.
fakat bununla ilgili olduğunu sanmıyorum,söylediğim gibi daha önce yoktu böyle şeyler..

bilgisi olan veya başına gelenler varsa paylaşsınlar..

teşekkürler şimdiden herkese.

Takımı
Galatasaray
İnternet bağlantısı ile alakalı bir problem olabileceğini düşünüyorum.Bendede aynı problem var isroda oluyor sadece skill basıyorum 2 saniye bekliyor ondan sonra vuruyor özellikle okçuda daha kötü skill atıyor bir saniye bekliyor yeni skill atıyor 2010 yılına kadar böyle bir sorunum yoktu 8mbit kullanıyorum bende ama sorun yaşıyorum.Joymax işte international oyun diyor sunucuları korede ne beklersin.

Galliport demiş ki:
İnternet bağlantısı ile alakalı bir problem olabileceğini düşünüyorum.Bendede aynı problem var isroda oluyor sadece skill basıyorum 2 saniye bekliyor ondan sonra vuruyor özellikle okçuda daha kötü skill atıyor bir saniye bekliyor yeni skill atıyor 2010 yılına kadar böyle bir sorunum yoktu 8mbit kullanıyorum bende ama sorun yaşıyorum.Joymax işte international oyun diyor sunucuları korede ne beklersin.
aynı sorun bendede var 8mbit net var yinede takılma var oyunda belki chekten sonra duzelir ™

Yukarı Alt