ya beyler sro start diyorum tam 5dk süre tuttum ondan sonra açılıyor ben nasıl oynıcam bu oyunu europe updateden önce hemen açılıyodu şimdi 5dkda açılıyo

BaTTeRST_

Bilgiliyim
ctrl+alt+delete yap işlemlerden sro cliente sağ tıkla öncelikli atadan yükseklerden birini seç bi dahaki açılışında hızlanır oke

ayarlar low pc yeni açıldı yani dinlenik batterts senin dediğinide yapınca alt tab yapıyorum msne gelmiyor çünkü tüm yük sroda ve hızda fark yok başka önerisi olan kahvekeyfi

AlperXD demiş ki:
ayarlar low pc yeni açıldı yani dinlenik batterts senin dediğinide yapınca alt tab yapıyorum msne gelmiyor çünkü tüm yük sroda ve hızda fark yok başka önerisi olan kahvekeyfi
BENCE SEN O PC YI AT COPE KENDINE YENI BITANE AL YADA 5 DAKKA BEKLE HER ZAMAN

AlperXD demiş ki:
BENCE SEN O PC YI AT COPE KENDINE YENI BITANE AL YADA 5 DAKKA BEKLE HER ZAMAN

kanka ram den kaynaklanıo veya işletim sistemin yavassa ondan bnm de öle 5 dk da açılıodu bende yükselttim su an 1 dk bile zor sürüo ;D

ram + ekran kartı en az 1 gb ram ve son model ekran kartlarından birini al derim

Yukarı Alt