arkadaşlar 2 aydır 55 lira geliyo internet. Online oyunlar çok yer dedi bilgisayarcı. Mesela 1 saat silkroad kaç mb kotaya girer? Ve bunu azaltmanın bi yolu varmı, yardımlarınızı bekliyorum

TrowZeeN

Öğretiyorum
bi daha o bilgisayarcıya gitme. bilgisayarın 7/24 silkroadda olsun kota en fazla 1 gb gelir. sana virüs bulasmıs olabilir

Trow bilmediğin konularda yorum yapma lütfen !
Arkadaşım adam doğru sölemiş heleki silkroad gibi yüksek grafikli bir oyunun yapılan hareketlerin karşıdan alması yüksek boyutta bir harcama yapar 3500 kişinin bilgilerinin tek tek sana iletilmesi nasıl kota yer bir mantıklı düşün :?!!
Sınırsız 4 Ever ?!!!!!!..... ?!!!!!!..... :twisted:

ben mesela 4 5 gündür hiçbirşey indirmioym pc 24 saat açık char full botta yaklasık 450mb çıvarında kotam gitti

TrowZeeN

Öğretiyorum
ben 7/24 bota bırakırdım . ayrıca bi kac dosya felanda indirirdim . msn felan girerdim . toplam 2.5 gb gelirdi en fazla

beyler bn ce sro fazla kota harcamıyo her hafta uptate geliyor ya orada kotaya giriyo biraz ve bi programı indimeye başladınız an koranıza giriyor ister indirin ister indirmeyin mp nkdr sa giri

Ben eskiden mal gibi bota bırakıodum 24 saat hergün hiç kapatmıodum bnm kotayı doldurmuodu en fazla 1 gb doluodu indirdiğim bot+yardımcı programlarla beraber:D

2 yıldır 55 ytl ödeyen adam sınırsız yapıp ayda 49 ytl yi hayli hayli öder benden sana tavsiye sınırsıza geçç.bende sro oynadığım ay fatura 70m gelmisti hemen sınırsız yaptırdım ve şimdi kota derdi yok :)

birtanesi demiş ki:
2 yıldır 55 ytl ödeyen adam sınırsız yapıp ayda 49 ytl yi hayli hayli öder benden sana tavsiye sınırsıza geçç.bende sro oynadığım ay fatura 70m gelmisti hemen sınırsız yaptırdım ve şimdi kota derdi yok :)
2 ay 2 yıl değil :D

ya beyler neden tartışıosunuz ki silkroad kota yemes kanıtı çok basit
modem cdlerinin içinde nanometer download sayacı gibi programlar oluyo
ya da netten bulabilirsiniz böle programları indirin programı kurun silkroadla beraber çalıştırın açık
kalsın bütün gece sabah kalkınca bakin bn denedim ve sabah kalktıgımda sadece 30 megabayt kota gitmişti:) saniye de en fasla 1 kb kota yiyor gelin hesabını siz yapın:S
(download sayacının ayarının BİT deil BAYT olmasına dikkat edin)

Maxtech demiş ki:
Trow bilmediğin konularda yorum yapma lütfen !
Arkadaşım adam doğru sölemiş heleki silkroad gibi yüksek grafikli bir oyunun yapılan hareketlerin karşıdan alması yüksek boyutta bir harcama yapar 3500 kişinin bilgilerinin tek tek sana iletilmesi nasıl kota yer bir mantıklı düşün :?!!
Sınırsız 4 Ever ?!!!!!!..... ?!!!!!!..... :twisted:
3500 kişinin bilgileri tek tek sana gelmiyo sadece ekranda bulundugun koordinatlara yakın yerdeki kişilerin bilgileri sana geliyo 8) :?!

byler silkroad ahiç götürmüyor bnm kota 700 mb olmuuş daha
hadi görüşmke üzere

TrowzeeN'e ilk ve son kez katılıyorum

Silkroad aylık maximum 1,5 gb kota götürür.

Ben 3 char ile 7/24 online kalıyorum maximum ödediğim miktar 34 YTL, o da 3 ay gecikmeli ödediğim için :)

CS oynayanlarınız var,film indirenleriniz,müzik indirenleriniz.Bunları hesaba katıyor musunuz ?

En cok kota götüren şeyler: Film izlemek , şarkı - dosya vb. şeyleri indirmek , online oyunlar ve en sonda ise internet radyoları.
Bulundugumuz forumu bile gezerken görselleri hesaba katarsak ve her görseli 250-300kb'tan sayarsak ohoooo :)

böyle bir başlık bundan once de açılmıştı ve ben gene aynı şeyleri yazmıştım
bir arkadaşım tarafından test edilmiş bir olay tek char 7/24 full bot ile ayrı bir pc de kasılıyor bir aylık kota değeri 1.5gb

Yukarı Alt