1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Silkroad Çin Karakterlerinin Hikayeleri


 1. revelotion

  revelotion rank8

  Kayıt:
  21 Ocak 2009
  Mesajlar:
  151
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Liu Zhao Ying

  Liu Zhao Ying in ailesi arkadaşları, kısacası bütün sevdikleri askeri bir grup tarafından katledilmiştir. Çok küçük yaşta bunlara tanık olan Liu Zhao Ying intikam yemini etmiş, ve o intikam gününü sabırla beklemektedir. Bunun içinse tek gerekli olan şey doğru zaman ve doğru bir gruplaşmadır.

  Yan Gong

  Ailenin en büyük oğludur. Yüzünün çirkin olmasından dolayı insanlar Yan Gong Lei den nefret ederler. O da insanlardan nefret eder, ama nefretini içine gömüp onlarla karşılaşmamak için kaçak bir hayat sürdürür.

  Dugu he

  Çok büyük savaşlarda yer almıştır. Katıldığı bir savaşta aldığı büyük yaralar hafızasını kaybetmesine neden olmuş ve uzunca bir süre boş bir hayat sürmüştür. Son yıllarında hafızasından bazı kareleri canlanmış, savaşçı olduğunu yeni yeni hatırlamaya başlamış ve sürekli savaşarak kendini bulmaya çalışmaktadır.

  Feng

  Yaşadığı şehrin en zenginlerinden biriydi Feng. Devletine hainlik yapan bakanların yine hainlik dolu isteklerini kabul etmediği için elindeki herşey alındı ve dünyası karardı. Şimdi ise intikam için fırsat kolluyor


  Jaeumsa

  Jaeumsa ismindeki birinin düzenlemiş olduğu savaşlar ipek yoluna her geçen gün zarar veriyordu. İşte bu savaşları önlemek için ve tehlikedeki ipek yolunu kurtarmak için gönderilen bir savaşçıdır

  Hwagwa

  Hwagwa dağında kendi tipleriyle birlikte yaşamaktadır. Küçük bir azınlık olan kendi ırkı bütün insanlardan kaçak bir hayat yaşamaktadır. İnsanların yaşamları Pan gibilere hep tuhaf gelmiştir

  Gangsi

  Gangsi tekniği kullanan bir doktordur. Farklı tarzıyla ve yapabildiği bir çok değişikliklerle ilgileri üzerinde toplamayı başarmıştır. Ancak bu tekniklerini ülke yararına kullanmadığı için kaleden sürgün edilen canavar grubunun başında olduğu içinde kaleden sürgün edilmiştir


  murongfeng

  Büyük bakanın oğludur. Ailesi saygın olduğu için kendisi diğer insanların düşünceleriyle hiç ilgilenmez, ukala tavırları nedeniyle toplum tarafından pek sevilen biri değildir. Son zamanlarda imparatorun emri doğrultusunda İstanbul'a doğru bir yolculuğa çıkmıştır.

  HeXiao

  Şarkıcı olan HeXiao'nın bir grubu vardır. Bu grup parasızlık yüzünden dağılmıştır. Tek amacı savaşarak para toplamak ve yeteri kadar parayı topladığında da grubunu tekrar kurmaktır.

  Budist

  Budist rahip olarak bilinir XuJing. Bütün hayatını kutsallık ve kutsal kitaplara adamıştır. Dış etmenlerinde etkisiyle çok önceleri Chancuk kontrolüne geçen budist kutsal kitaplarını geri almak için yola çıkmıştır.


  Shang Guan

  Shang Guan genç bir bilgindir ve yüksek derecede Avrupa hayranlığı vardır. Avrupa'ya gidebilmek için tek yol olarak ipek yolunu görür ve ipek yolundaki maceralara atılır.

  Beshake

  Dövüş sanatları ustası Beshake'in hayali dünyaya hükmetmektir. Bu hayali için evini terk edip arkasında bir sürü şeyi hiçe saymış ve Jangan a yerleşmiştir.


  Gongsunliyun

  Asiliğinin cezasını büyük işkencelere maruz kalarak ödemiştir. Bu işkencelerden de vücudunda ağır yara izleri kalmıştır. Bu sebeptendir ki vücudunun her yerini insanlardan saklar.


  Biraz İç Karartıcı Ama olsun
   
 2. Refleks

  Refleks rank8

  Kayıt:
  15 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  20
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  xD süper elerine şağlık