Slm beyler bir program var.Adı speeder bu prog. bilgisayar hızını uçuruyor.Speedhack olarak pw knightta çok kullandım ve skilleri,hızını arttırıyor..Ama gameguardı disable edebilirsek bunu sro da da kullanabiliriz gibime geliyor. sro da 1 ayda 80 olabiliriz bu sayade

Bu olabilir mi sizce?

Bu arada mesaj sayım niye silindi?

biliyorum o progrmaı ama program sadece senn pc deki bütün grafikleri hızladırıyooo oyun da senn hareketleri sürekli update olduğu için işe yaramıyooo senn anlıcağın olmas sana hızlı gösükür ama değerlerine normal ayrıca hızlıya alınca hızlı gidierken seni birden geriye atıyooo gittiğin yolu 10 kere gidiyosunn

mune_goka demiş ki:
Slm beyler bir program var.Adı speeder bu prog. bilgisayar hızını uçuruyor.Speedhack olarak pw knightta çok kullandım ve skilleri,hızını arttırıyor..Ama gameguardı disable edebilirsek bunu sro da da kullanabiliriz gibime geliyor. sro da 1 ayda 80 olabiliriz bu sayade

Bu olabilir mi sizce?

Bu arada mesaj sayım niye silindi?
sizin dediğiniz program sadece sizin bilgisayarınızdaki grafikleri hızlandırmaya yarar. silkroadda 1 ayda 80 olabilirsin zaten.(farmsız)

Grafikler hızlanır ama bu senin oyundaki hızını etkilemez,sadece sen karakterini hızlı hareket ediyormuş gibi görürsün. Tıpkı dvd'den film izlerken filmi ileri doğru sardığında insanların hızlı hareket etmesi gibi....

Yukarı Alt