A

Anonymous

Guest
silkroad oynuyorum ama oyunu açmak ölüm gibi. mesela 1 şehirden bir şehire 10 dk ışınlanıyorum. town içinde adım atamıyorum. bilgisayarım çok yavaş.
bilgisayarımın özelliklerini buraya yazıyorum
intel(R)
pentium 4 Cpu 2,80 Ghz
2,81 ghz 256 mb Ram
128 mb ekran kartı
80 gb harddisk

bilgisayarım bu silkroad oynayabilmem için yeterli mi acaba yoksa bu söylediklerimin başka bir sebebi mi var?

A

Anonymous

Guest
512 mb ram yeter mi o zaman 512 mb ram 256 mb ekran kartı alsam sorun düzelir sanırım

SonSAHNE

Bilgiliyim
eskiden yağ gibi oynuyodum şimdi oyun açılırken 3 kat daha fazla bekliom ama oyun içi sorunum yok ışınlanmalar fln rahat eskisi gibi sadece açılması geç oluo.

sistemin

intel(R)
pentium 4 Cpu 3,00 Ghz
512 mb Ram
128 ekran kartı
80 gb harddisk.

yeterli gibi göründüğüne bakmayın açılırken geç oluo :lol: yeni bi ram şart oldu...

RAmin 256 , silkroad için düşük kasması da normal.
PC de kasıyor demişsin en son ne zaman sistemine format attın ? :)
Bence pcye format at , bir de 512 mb ram al , tamamdır extraokk

A

Anonymous

Guest
formatı zamanla atarım. en son ya 3 hafta yada1 ay önce attım. bugün atayım yarın oynayayım yine aynısı oluyo.
ama artık önemli değil silkroad oynamıycam

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
FearLess017 demiş ki:
silkroad oynuyorum ama oyunu açmak ölüm gibi. mesela 1 şehirden bir şehire 10 dk ışınlanıyorum. town içinde adım atamıyorum. bilgisayarım çok yavaş.
intel(R)
pentium 4 Cpu 2,80 Ghz
2,81 ghz 256 mb Ram
128 mb ekran kartı
80 gb harddisk

bilgisayarım bu silkroad oynayabilmem için yeterli mi acaba yoksa bu söylediklerimin başka bir sebebi mi var?
256mb ram ve iyi bir kullanıcı değilsen silkroad da kasar paint de bu yüzden önce sistemini bir düzenle ardından bir 512 veya 256lık ram takviyesi yapmanda fayda var.

FearLess017 demiş ki:
intel(R)
pentium 4 Cpu 2,80 Ghz
2,81 ghz 256 mb Ram
128 mb ekran kartı
80 gb harddisk

+99999 bendekide seninkinden kötü 64 ekran kartı Confused dierleri aynı bide sen beni düşün ama allaha şükür 2 ayda anca 60 oldum şimdi 1gb ram olsa 72+ olurdum herculde ama ne parsın makina dandik 2 ayda aanca 60 Confused

benimkide 256 idi aynı sorun bende de vardı ve bilgisayarıma yeni format atmış olup çok az program yüklememe nazaran :lol: 512 bi takviye yaptım şimdi çok rahat oynuyorum desem yalan olur bu sefer de lag fazla :mrgreen: ama öncekinden daha ii önceden hem pc kasıyodu hem lag vardı şimdi sadece lag var :lol:

Yukarı Alt