Takımı
Galatasaray

Silkroad Arap Irkının İlk Canavarı Eklendi!

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Ksro'ya gelen yeni update ile eklenen ve 120 level olan "Kidemonas" adlı unique'in Jupiter Temple'da çıktığı bilgilerimiz arasında.Aynı zamanda 130 cap'in de habercisi olarak görüyoruz.

Saygılarımızla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
ilk defa konsollari acik goruyorum ibret bir yana iyice cizgi karakter yapiyorlar :P

bir gelemedi gitti şu arap ırkı 3 yıldan beri bekliyoruz ama yok inşallah bu sefer gelicek

@sweet
haklısın dostum gittikçe çizgi karakterlere dönmeye başladı yakında mt2 gibi olur artık

Takımı
Besiktas
Metin2 ' ye doğru yol almışlar, haydi hayırlısı.

Canova

Artık ipek yolundan yapacak karakter-canavar kalmadı eskileri değiştiriyorlar, değiştirmekle de kalmayıp iyice oyunun temasının dışına çıkıp oyunu mafediyorlar. Bildiğin mutant cerberus olmuş bu-.-

Takımı
Galatasaray
Arap ırkı artık bu saatten sonra gelmez en fazla bir arap haritası olabilir tıpkı mısır haritası gibi bunun devamı olabilir.Ayrıca unique iğrenç duruyor knight-metin2 karışımı olmuş ve bu iki oyunun karışımı demek felaket :)

bu yaratık ne böyle ya bence oyundan herkesi soğutup kapatma telaşı içindeler apis cerberus azda çizgi film düşüncesiyle oluşturulmuş dandik bi moob olmuş :/ Gerçekten oyundan soğutuyorlar...

arkadaşlar benim konuya bakan olmadı ama buraya yazayım isro bot da nasıl çift client açıcam

ilginç bir mob iyice çizgi karakterlere dönmeye başladı oyun zaten para kazanmak için ikide bir plus şansını artırıyorlar millet silk alsın diye saçmalamaya başladılar iyice...
son demlerini yaşıyor silkroad bence bu arap ırkı muhabbetini de getirirler ve silkroad diye bişi kalmaz bundan sonra...
ps: dağınık oldu cümleler ama silkroadın kendisi dağınık : :mrgreen: :mrgreen:

silkroad bitti bitti :D joymax silkroadı önemsemiyo :D herkes oyunu bıraktı :D şirkette dağılıyo :D joymax herşeyi bıraktı gıda sektörüne giriyomuş :D bi bitmediniz :D

Bence bu 130 lwl habercisi falan deyil sadece normal bi ubdate 120 lwl unique icinden ne dusuyor bilemiyoruz ama ekstra bi ilgi çektiği belli resimlerdeki gibi ™

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Seçiniz...
silkroad son demlerini yaşıyor cidden i sro oynadınmı diye sorarsanz oynamadım fakat gördüğüm kadarıyla userlerin azalması böle dandık mobların cıkması derken bu oyun biter

Arkadaşlar ben ksro oynuyorum. Bu uniq spawn olunca ekranda yazıyor. Tıpkı tg ivy demon cerberus gibi çıkıyor.

SuS3 demiş ki:
Arkadaşlar ben ksro oynuyorum. Bu uniq spawn olunca ekranda yazıyor. Tıpkı tg ivy demon cerberus gibi çıkıyor.
selam. ksro da 13dg ne zaman gelicek bununla ilgili bir bilgi var mı acaba

Yukarı Alt