1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Silkroad Açıkla : Job Sistemi ve Silkroad R hakkında


 1. EnDZoNe

  EnDZoNe  

  Kayıt:
  11 Eylül 2007
  Mesajlar:
  1.686
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  (_;_)ingen
  Silkroad Online'dan herkese merhaba.

  Güncellenen yeni Job System'den sonra Ticaret ve İş çakışması olduğundan birçok kullanıcımız bizlere eski iş sisteminin geri gelmesi için (Hırsız,Avcı,Tüccar) öneri sundu sizlerden gelen öneriler bizler için çok önemli olduğundan bir anket düzenledik.Bu ankette özellikle ticaret ve iş sistemi sizlerin istediği gibi geliştirilecek.

  SRO Trade ve Job Conflict anketine göre bazı oyuncular Job System de seviye atlamada ve sıralamada zorluklar ve sıkıntılarla karşılaşmışlar.Bazı oyuncularımızın da cesareti kırılmış Job System de EXP ve SP' de yaşanılan sıkıntılar yüzünden.

  Bu nedenle, oyuncularımızın isteklerine bir cevap olarak oyunumuzda Trade and Job Conflict System' e bazı geliştirmeler getirmeyi planlıyoruz.

  - Trading için gerekli olan seviye düşürülecek
  - Caravan trade tamamlandığında Eksta ödüller verilecek
  - Avlanırken Job Suit giyildiğinde EXP/SP birikecek

  Yukarıdaki gelişmelerin dışında, Trade ve Job conflict System'ın farklı yönünü vurgulamak için düzeltilmiş ölçüler geliştirmeler yapılacakGelecek olan bu gelişmeler Job Conflict system için tamamen eğlenceli ve heyecan verici Old Job System ile kombine edilmiş ve artı olarak yeni sistemi ihtiva edecek.

  Yeni Yama Tarihi hala kesinlik kazanmadığından, ve biz oyun içerik geliştirme konusunda ilerleme kaydettiğimizde bu konu ile ilgili gelecekte ayrıntılı bir duyuru yapacaktır.

  Ayrıca, Silkroad ve Silkroad-R sunucu entegrasyonu ile ilgili olarak, bizim oyuncularımızdan gelen geribildirim ve oyun içi anket içi sonucuna dayalı değişiklikleri uygulamak

  için elimizden geleni yapacağız.

  - Sunucu Entegrasyonu
  - Silkroad dan Silkroad-R' a karakterleri aktarmak istiyorum oyuncular için etkili ve uygun bir transfer sistemi göz önünde bulundurulması

  Ayrıntılı bilgiler de yukarıdaki değişiklikler ile ilgili ileride yine bir açıklama yapılacaktır.

  Silkroad Online' a olan bitmeyen desteğiniz için sonsuz teşekkürler.
   
 2. Galliport

  Galliport rank8

  Kayıt:
  17 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  1.413
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  PC Donanım
  Şehir:
  Çanakkale
  Eski sisteme geri dönülmesi gerçekten güzel olur hiç yoksa daha fazla Thief Hunter savaşı görürüz.
   
 3. kerosumatsu

  kerosumatsu rank8

  Kayıt:
  14 Ekim 2011
  Mesajlar:
  78
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Aynen yeni job sistemi gercekten berbat hic zevkli degil yok neymis job itemleri job seviyesi job sp falan zaten job kiyafetleride cok dandik oldu tradelerin keski eski itemler gelse zamaninda 1m ye alirdik job itemleri vardi bole hunterin arkasindan oklar cikardi thief giysisi altin cizgiliydi tradenin sirtinda iki tane perdemsi tarzi birseyler vardi falan off of hepten b.k ettiler job sistemini + oyunu