Expectance demiş ki:
Bana ilk silkroad ı arkadaşım yüklemişti arkadaşım 39 lv nukerdi o zamanlarda oyun max lv 40 lv idi ilk arkadaşım bana 13 lv blade char vermişti ama daha oyunda nasıl yürüceğimi bile bilmiyordum 13 lv d e manyanglarda kasmıştım 1 saat sonra bunu okuldaki arkadaşlarıma anlatmıştım ve gülmekten yerlere yatmışlardı ^^ :mrgreen: :mrgreen: :P
oyun max 40 mıydı ? hahaha

Anlatacaksam bi sürü anım var hemen herkes gibi.Bot yoktu hiç yoktu hemde...
Bowman hunterın biri benim "fult str int nuker glavie blader "charımı yatıran npc thiefi kesince bowman merakı sarmıştı beni..Hastaydım gdf lere de..
Artık yok ne yazık ki Oyun sadece ticari amaçlı bi oyun.Silk satan Gold satan Char satannn

Deadly_Hunt demiş ki:
Expectance demiş ki:
Bana ilk silkroad ı arkadaşım yüklemişti arkadaşım 39 lv nukerdi o zamanlarda oyun max lv 40 lv idi ilk arkadaşım bana 13 lv blade char vermişti ama daha oyunda nasıl yürüceğimi bile bilmiyordum 13 lv d e manyanglarda kasmıştım 1 saat sonra bunu okuldaki arkadaşlarıma anlatmıştım ve gülmekten yerlere yatmışlardı ^^ :mrgreen: :mrgreen: :P
oyun max 40 mıydı ? hahaha
Eheuhue :D arkadaşım ben silkroadın bebekliğini bilirim ne 40 levelı metin2 mi oynuyosuns sen :D onda bile 80 mi ne :D Silkroadın ilk başladığında 70 leveldı sanırım yada 80'de olabilir ama 70 diye hatırlıyorum. Herhangisiyse ama 40level manyak abartı olmuş yanlış bilgilendirme halkımı ! :D

Gameworld

Bilgiliyim
Sene 2005 di sanırım millette bir ko sevdası vardıki sormayın kafelere gidince ya cs ya ko oynanırdı bir gün bir abi sro oynuyordu 19 lvldi abi bu çok güzel grafikleri falan dedim oda evet mükemmel oyundur dedi ve macera benim için başladı ilk zamanlar ben full int bir glavieydim :) build buydu yani
bot olmayınca elle kasıyorduk tabikide traffic nedir bilmezdim hiç 40 level adamlar görünce vay be sunlara bak ya derdik hiç unutmam :D

DoomsDay demiş ki:
Expectance demiş ki:
? :think: :think:

Harbiden Max LWL 40 :S dio :think: :think: :think:

Bn Jangan Arkasında 7 Lwliqlere gidip Kasdım Snra Bi Tablet cıqtı ama Tablet oldugunu bilmiyordum snra Mahlade söyledim herkez sos mu cıqtı die Nete gittiq orda bi baktık tabletmiş xD

10 numaraydı yaa. 8 e kadar mangyanglarda kastım.O zaman samanlar diyoduk onlara.off süperdi yav 20 olmaya çalışıodum.20 olduktan sonra her kafeye gidişimde thief bulaştırmasınlar dilekleriyle ipek yoluna çıkıyodum :P

wiT

rank8
Benim İlk Açdığım Char Wizarddı Arkadaşlarımın Tahsiyesiyle Ama Full Str Gidiodum Bunu 25 lvlde Fark Etti Arkadaş :D

Bana da kuzen yukledı oyunu ben de ilk actıgımda repair felan bılmıodum ılk actıgım carı ınt str karısık yapmıştım 2 ay felan kastım 40 lvl de bırakmışdım :D

eveeeeeeeeeeeeet :D engin tecrubemi size anlatıyorum silkroadın ezik sıralamsı olsaydı o dönem en tepedeydim kesin :D:D
yıl :2004 gliba
server:aege
bow oldum sonra sıkılıp birinden gorduğum (ozamanki tabirimle uzun bıcak :D ) aldım
str ve int ne bilmiydum. kafama gore 2mavi 1 kırmızı bidahakinde 2mavi
(kalanını basmıyodum hiç bi zaman :D:D)
skiller:Cold Ligh Fire ForCe heuksal pacheon picheon o gun hangisini istersem yani :D

zaten 14 lvl e kadar skill kullanmadım :D acmadım nasıl açılır bilmiyodum :D
sürekli cok sevdiğim yürüyen çakalları :S:D:D (weasel) kesmeye gidiyodum :D 12 lvlde bile butun gun onları kesiyodum ve yatmayı basarıyodum :D:D

oyunu acar acmaz şehirden çıkmıstım dumduz yurumustum onume dağlar çıkmıstı geri donemiyodum :D arkadasımı arayıp lan bu adam dağdan inmiyo demiştim :D:D oda gulme krizinden sora anlatmıstı :D
ağaca ok atmaya çalısmıstım ama ole duruyodu adam bende okda sorun var diyip 16 lvl mı ne o bow u almıstım kullanamıyorum diye yere atmıstım.her dakka birilerinden para istiyodum :D:D

hiç bir abartma yokdur.... :D ezikdim napıyımmm :D:D

İlk önce oasiste başlamıştım glavier full str idi. Gidip saçma sapan skiller vermişim tabi bunu 35-40 arasına geldiğinde farketmiştim biraz geç olsa da. O zamanlar maximum levelde 60 dı sonra path gelip 70 olmuştu. O zaman ki zevk ile şu an ki çok farklı. O skilleri sıfırlayana kadar ve sp biriktirene kadar canım çıkmıştı... :)

DeathKinq

Tanınıyorum
Server
Takımı
Galatasaray
DoomsDay demiş ki:
Expectance demiş ki:
? :think: :think:
Bencede ???
ßenim Basladıgımda 70Lv En Sondu :))

iLk Baslarda Lv 17'e kadar Manyanglarda kasılmıstım :))

Oyuna girmeyi denerken alt+tab'a basarak girme şansını artırcağını düşünürdük.Böyle bir baatıl inancımız olmuştu. :D:D

Yukarı Alt