stat resetden kasdı ful int carı ful str ye cevirmektenmi bahsediyo anlamadım. birde bu advanced elixir hangi cavede düşüyo

Bu yenilikler ne zaman gelicek peki item koruma falan nezaman geliceğini göremedimde.

duzceli81 demiş ki:
altın borsa limiti stall oluyor galiba bu iyi oldu private serverde 10b max bu yazmış 1 milyar ™
altın borsasından bahsederken exchange limiti diyor.. exchange limiti 100m den 1b ye cıkarılacak.. stallarda durum aynı

kaos77 demiş ki:
stat resetden kasdı ful int carı ful str ye cevirmektenmi bahsediyo anlamadım. birde bu advanced elixir hangi cavede düşüyo
Aynen o sekilde str yi ınte cevırebıleceksın stat reset scroll ile.. Advanced elıxırlerrde Tomb of pharoh da doğan uniqlerden ve jupiter templedeki yeni tapınaklarda dogan uniqlerden düsecek(Earth - Yuna - Jupiter - vs..)

Resmen char satışına canlılık getirmişler. Bi yandan char satışını engellemek için email koruma yapıyolar bi yandan stat skill resetleme nick değiştirme özelliği getiriyolar. Böylece uyduruk ama max lvl olan bi charı ucuza alıp istediğiniz şekli verebileceğiz.

Nick değiştirme özelliği için üzülmeyin dolandırıcılar zaten noob insanlar onlarda o silk gezmez nick değiştmeden gene yüzsüz yüzsüz ortalarda dolanıp milleti dolandırmaya da devam ederler.

Bu eventte isro oyuncularını asıl sevindiren şey Email ile item koruması özelliği olmalı bence. Epostamızıda hacklerler ya neyse onunda şifresini alternatifini falan sıkı tutarız...

İtem koruma olayı süper olmuş gerçekten oyuna canlılık gelıcegı cok kesın hadı bakalım hayırlısı

bana göre en iyi yanı 12d magic itemlerin düşecek olması. diğerleri zaten para kazanmak için yapılan şeyler. bu arada karakter ismi ve guild ismi değiştirme scroll fiyatıyla ilgili tahminde bulunuyorum 3000silk :D

Bende yeni açılacak sv de başlama kararı aldım tahminimce sv açıldığı günden bi 2-3 ay crowded gider sonra popoulate leri oynar:D

Oyunda level 120 olmuş ve kasması hicde kolay degilken hala yeni server açıyorlar:))

Yukarı Alt