20 Mart 2012 Güncellemesi
Silkroad Online' dan Herkese Merhaba.

Daha sorunsuz ve keyifli oyun deneyimi için haftalık bakım çalısması yapılacaktır.

Haftalık Bakım Çalısması her Salı günü yapılır.

Bakım Süresi : 20 Mart 2012 13:00~19:00 Joymax Standard Zamanı (6 saat)

[Oyun Güncellemesi]
- Mart Sürpriz Ettkinliği geliştirilecek
- Alchemy Success Rate Increase Etkinliği eklenecek (20/03 ~ 17/04, 4 hafta) - 1 -12 derece arası bütün eşyalar
- Alchemy Stones(Immortal, Astral, 12 Derece Magic Proof Stone ve 11 Derece Awakening Stone) 25% Indirim etkinliği uygulanacak (13/3~3/4, 3 hafta) - 1 hafta daha uzatıldı
- Haftasonu 100% EXP Arttırma Etkinliği uygulanacak (13/03~304, 3 hafta) - 1 hafta daha uzatıldı
- Magic Lamp'e ödül olarak Gold Time Ticket (12D Legend Weapon -> Gold Time Ticket, diğer item'lar korunacak) - 3 hafta uzatıldı
- Gold Time Ticket level 90 ve alti için item mall'da yerini alacak (13/3~17/4, 5 hafta) - 3 hafta uzatıldı
- White Day Etkinliği sonlanacak
- Join the Battle of Infinity Etkinliği sonlanacak
- Şifre Değiştirme Kampanyası etkinliği açılacak
- Bicheon Skill - ile ilgili skill düzeltmesi yapılacak
- Genel pet exp ile ilgili mesajlarda düzeltme yapılacak
- Monstaer Mask' de ikinci skill devreye girme problemi çözülecek

[Web Güncellemesi]
- Şifre Değiştirme Kampanyası Etkinliği başlayacak
- Bahsi geçen etkinliklerin ve geliştirilecek Mart Sürpriz etkinliğinin açıklamaları sunucu bakımından sonra yayınlanacaktır.

İşi biliyorlar 2 Hafta item dağıttılar şimdide silk satmak için Alchemy Succes Rate :):)

ben bunların.... 4tane set yaptım eu.harcanan elıxırlerı sız dusunun.sımdı bıde gelmıs rate mı arttırıyorlar.ucan ıtemlere acıyorum:( b.kundan fazlası cıktı bnce.o bu degılde smdı 13dg bıde yerden dusururlerse bunlarla onca ugrastık o zaman napcaz bakalım..

ganger16 demiş ki:
ben bunların.... 4tane set yaptım eu.harcanan elıxırlerı sız dusunun.sımdı bıde gelmıs rate mı arttırıyorlar.ucan ıtemlere acıyorum:( b.kundan fazlası cıktı bnce.o bu degılde smdı 13dg bıde yerden dusururlerse bunlarla onca ugrastık o zaman napcaz bakalım..
Bence 13d nin yerden düşmesi olanaksız.. Çünki öle birşey olacak olsa bu eventi yapıp itemlerin bukadar çoğalmasına izin vermezdi joymax.. Şuanki politikaları "Benim düşüncem" İtemleri aşırı derecede çoğaltıp birde üstüne Sucses Range eventi getirip oyuncuların silk item alarak artı denemeye yönlendirmek. Ve silk alıp denicen silk alıp denicen en son birde bakıcen cepte kuruş kalmamış :)

Yukarı Alt