Senin Su skill konusunda söylediklerinin hepsi yanlış Çünki Suan 120 Test serverinde bug var Skilleri maximum 110 a kadar uplayabiliyorsun ve joymax 2 hafta once açıklama yaptığında yeni skil vs test edebilirsiniz demişti...

Hepinizin yorumunu tek tek usanmadan büyük bir hevesle okudum ama benim görüşüm

Bir avrupa çar kullanıcısı olarak chine'lere çok haksızlık oldu özellikle 100-110 sınırında oyunu pt sistemine dayattılar ve chine çarlar bu pt sıstemınden yararlanamadı,ama nitekim 90'dan 100'e geçişte chıne çarlarda avrupa çarlarda azda olsa eşitti niye diye sorarsanız herkes solo kasıyordu pt sistemi yoktu.JOYMAX oyunu eşitlemek istiyorsa tek yol kendi görüşüm:

Oyunda pt sistemi kapancak herkes solo tek basına kasıcak...(Okuduğunuz için teşekkür ederim)

CappaBaron demiş ki:
evet arkadaşlar yakın zamanda 120 lvl ile yeni harita yeni itemler yeni yaratıklar yeni uniqueler geliyor
durumlar ne olacak çin ve eu arasındaki fark artacakmı yoksa bir düzenlemeyemi gidilecek
bu sorulara biraz daha cevap bulabilmek için küçük bir araştırma yaptım

silkroad söylemiyor ama büyük bir düzenlemeye gidiyor şöyleki:
eu karekterlere hiç bir yeni skill yok
ch karekterlerin tamamında tüm skillerine yeni skiller ekleniyor
eu karekterlerin de bulunan bard speed bufu şimdi oldugu gibi %120de kalıyor
ch karekterlerin hızları dengeleniyor ve speed serisi son olarak %120 oluyor
eu karekter olan wizardın life sınırlandırılmış ve up seçenegi gelmiyor
ch karekterlerde lightingde bulunan mag damage %22 olarak max oluyor
eu karekterde blesspell max olarak kalıyor ve yeni up gelmiyor
ch bladede tüm serilere yeni skiller geliyor özelliklede comboda son bir skill 7 li olarak
ch bow skillerinin tamamına yeni skil geliyor crt%50 ve 7 li combo ki pvp de teklif bile edilmeyecek bir karekter
ch glavie skillerinin tamamına yeni skill geliyor yeni soul spear serisi ve ghost spear serisi ve uzaktan fırlatma
ch cold yeni cold el yakma cold duvarı yeni phy defans yeni snow shield %70 ile geliyor
ch lighting yeni bir nuke ve yeni bir el yakma
ch fire yeni bir nuke ve yeni bir el yakma

bu bağlamda chin karekterlerin eu karekterle biraz olsun dengelenmesi öngörülmüş ama ne kadar işe yarar tartışma konusubekleyip görmekten başka çaremiz yok

- Resim Silinmiş.​

dostum ch çarlar bunları yazman için kaç para verdi nese:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest
tenpanter demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
evet arkadaşlar yakın zamanda 120 lvl ile yeni harita yeni itemler yeni yaratıklar yeni uniqueler geliyor
durumlar ne olacak çin ve eu arasındaki fark artacakmı yoksa bir düzenlemeyemi gidilecek
bu sorulara biraz daha cevap bulabilmek için küçük bir araştırma yaptım

silkroad söylemiyor ama büyük bir düzenlemeye gidiyor şöyleki:
eu karekterlere hiç bir yeni skill yok
ch karekterlerin tamamında tüm skillerine yeni skiller ekleniyor
eu karekterlerin de bulunan bard speed bufu şimdi oldugu gibi %120de kalıyor
ch karekterlerin hızları dengeleniyor ve speed serisi son olarak %120 oluyor
eu karekter olan wizardın life sınırlandırılmış ve up seçenegi gelmiyor
ch karekterlerde lightingde bulunan mag damage %22 olarak max oluyor
eu karekterde blesspell max olarak kalıyor ve yeni up gelmiyor
ch bladede tüm serilere yeni skiller geliyor özelliklede comboda son bir skill 7 li olarak
ch bow skillerinin tamamına yeni skil geliyor crt%50 ve 7 li combo ki pvp de teklif bile edilmeyecek bir karekter
ch glavie skillerinin tamamına yeni skill geliyor yeni soul spear serisi ve ghost spear serisi ve uzaktan fırlatma
ch cold yeni cold el yakma cold duvarı yeni phy defans yeni snow shield %70 ile geliyor
ch lighting yeni bir nuke ve yeni bir el yakma
ch fire yeni bir nuke ve yeni bir el yakma

bu bağlamda chin karekterlerin eu karekterle biraz olsun dengelenmesi öngörülmüş ama ne kadar işe yarar tartışma konusubekleyip görmekten başka çaremiz yok

- Resim Silinmiş.​

dostum ch çarlar bunları yazman için kaç para verdi nese:
aklın almaz :nod:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yaw 3 sene öncede aynı muhabbet şimdide aynı yok pot basma çinlerde 3 sn eu larda bilmem kaç snde oyunu bilmeyen adAm bunu tartışır .bnce mantıklı yapmışlar adamlar eu ya pot basma süresini uzun yapmışda sen pot basmayı bklıosun yok bi bi warıorun mesela 50k canı olsun 2k dan bi orbit bastımı o can max2 sn full çin o canı daha uzun sürede doldurur bu en basit örnek daha san anlaarca sayarım ii kullanırsan yatırmasın eu u he kullanamıom diosan git çin oyna ondnda zevk almıosan oyunu bırak

+Dejavu+

Bilgiliyim
cyclone demiş ki:
The47 demiş ki:
cyclone demiş ki:
bence 7 combo için 5linin max ister o yüzden ikisi aynı anda kullanılmaz kullanılırsa bowerlar samardan jangana yollar combo ile makara:
bende öyle düşündüm ama combo skillerinin hiçbiri digeri ile aynı anda kullanım süresi taşımıyor :starving:
3 tane combo olursa bowerla pvp yapılmazki :roll:
2 comboyuda kullanan zaten bower değil ki 3 tane de kullanırsa o adam intihar etmeli :thumbsup:

Yukarı Alt