A

Anonymous

Guest
evet arkadaşlar yakın zamanda 120 lvl ile yeni harita yeni itemler yeni yaratıklar yeni uniqueler geliyor
durumlar ne olacak çin ve eu arasındaki fark artacakmı yoksa bir düzenlemeyemi gidilecek
bu sorulara biraz daha cevap bulabilmek için küçük bir araştırma yaptım

silkroad söylemiyor ama büyük bir düzenlemeye gidiyor şöyleki:
eu karekterlere hiç bir yeni skill yok
ch karekterlerin tamamında tüm skillerine yeni skiller ekleniyor
eu karekterlerin de bulunan bard speed bufu şimdi oldugu gibi %120de kalıyor
ch karekterlerin hızları dengeleniyor ve speed serisi son olarak %120 oluyor
eu karekter olan wizardın life sınırlandırılmış ve up seçenegi gelmiyor
ch karekterlerde lightingde bulunan mag damage %22 olarak max oluyor
eu karekterde blesspell max olarak kalıyor ve yeni up gelmiyor
ch bladede tüm serilere yeni skiller geliyor özelliklede comboda son bir skill 7 li olarak
ch bow skillerinin tamamına yeni skil geliyor crt%50 ve 7 li combo ki pvp de teklif bile edilmeyecek bir karekter
ch glavie skillerinin tamamına yeni skill geliyor yeni soul spear serisi ve ghost spear serisi ve uzaktan fırlatma
ch cold yeni cold el yakma cold duvarı yeni phy defans yeni snow shield %70 ile geliyor
ch lighting yeni bir nuke ve yeni bir el yakma
ch fire yeni bir nuke ve yeni bir el yakma

bu bağlamda chin karekterlerin eu karekterle biraz olsun dengelenmesi öngörülmüş ama ne kadar işe yarar tartışma konusubekleyip görmekten başka çaremiz yok

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
'ch bow skillerinin tamamına yeni skil geliyor crt%50 ve 7 li combo ki pvp de teklif bile edilmeyecek bir karekter' ben olsam chi bowlarla iyi geçinirim makara:

The47

Bilgiliyim
cyclone demiş ki:
bence 7 combo için 5linin max ister o yüzden ikisi aynı anda kullanılmaz kullanılırsa bowerlar samardan jangana yollar combo ile makara:
bende öyle düşündüm ama combo skillerinin hiçbiri digeri ile aynı anda kullanım süresi taşımıyor :starving:

The47 demiş ki:
cyclone demiş ki:
bence 7 combo için 5linin max ister o yüzden ikisi aynı anda kullanılmaz kullanılırsa bowerlar samardan jangana yollar combo ile makara:
bende öyle düşündüm ama combo skillerinin hiçbiri digeri ile aynı anda kullanım süresi taşımıyor :starving:
3 tane combo olursa bowerla pvp yapılmazki :roll:

int blader eskiden kraldı yine öyle olabilir ama yinede bi bekleyip görmek lazım, oyunu 4-5 ay önce bırakan biri olarak çok geç kalınmış bir güncelleme olacağını düşünüyorum.
avrupa ilk geldiğin de herkeste bi heycan uyandırdı ama şuan görünüyor ki oyun da çin bitik ve haliyle oyunda bi yerde bitti.
90+ ve jangan cave dönüm noktası oldu, neyse oynayanlara kolay gelsin ne diyelim hayırlısı ...

A

Anonymous

Guest
walla bow ile pvp yapılmayacagı kesin glavie ve bladerin yatmayacagı kesin nukerler ne durumda olur bilmiyorum ama iyi halde olacagı kesin

Yukarı Alt