genel olrak cın charlara bakarsak bow-glave-S/S nuer arasında gecıyor dıosunuz yane :D

A

Anonymous

Guest
muhtemelen eu devri bitti gibi ama yen skiller var daha chineye euda yeni skill yok

sımdı oyunda betaya yenı skıller geldı yazıyordu hemen bı ınceleyın yenı skılllerı ss'lerını paylasın ve vıdeo felan cekın bakalım neler var :D bı anlatın 120 lvlı

A

Anonymous

Guest
yeni skill koymadılar lvl 118 olarak charlar verildi
str8 int8 hp1700 oluyor itemlerde
yeni kasma bölgesi istanbuldaki jubiter templeden giriliyor
111 lvl yaratıklarla başlanıyor en az 50 tane görev var
cave 6 kattan oluşuyor
111-114-118 2 şer kat yanlış hatılamıyorsam
uniq yaratıkları kesmek için pt ile gşrmen gerekiyor 114 ve 118 olan cavelere
uniqleri kesmek için 3er adet 14 odayı toplamda 42 odadaki yaratıkları kesiyorsun büyük bir cogunlugu elite
sonrasında ana odada uniq cıkıyor ve pt ile cok rahat kesilebiliyor
beta serverinde yere item düşmüyor ve ben hiç düştüğünü görmedim

su an yenı ekledık dıe oyunda yazı gectı gm open beta teste yenı skıller eklenmıstır dıye...cappabaron su an eger openbetadaysan eklenmedımı yane halen?

Skiller Geldiyse Cappa Bow Hakkında Yorumunu Bekliyorum...

Beni tatmin edicek bi kaç şey söylersen bow karakterimi satmaktan vazgeçeceğim :)

A

Anonymous

Guest
yeni skillerin %90 120 lvl de açılıyor blade yatırma skili acık ligting ye nuke acık col yeni nuke acık başkada yeni olanlar 120 lvlde acılıyor ama nukerler cok iyi durumdalar
yorumlar toparlanıp akşama geniş bilşgi vericegim

A

Anonymous

Guest
tüm skiller var 7 li combo 116 lvlde acılıyor
bow pvpde güzel iş yapıyor
en tatlı pvp ss nuker olmuş durumda
glavie bir nevi tank almuş durumda hp 85k yı buluyor ve yeni skilleri ile güzel damageler cıkarıyor
wizardlardan pvplerde eser yok
varriorlar pvpden tad alamazken
rogue warlock chin karekterlerin 1 numaralı düşmanı ama karşısındaki ss nukerse cold el yakma ile onunda işi cok zor
rogue cleric iyi kullanılırsa pvpde iş yapıyor nukerlere karşı ama karşısında bow veya glavie varsa oda yalan oluyor
bladerler yine tank durumunda karşısındakini yatırması cok zor kendinin yatması imkansız şayet karşısında iron shieldi olmayan snowu bitmiş bir nuker varsa ve el yakma cold degilse onu kolayca yatırabiliyor

bu durum daha 118 lvl olarak geçerli 120 lvlde herşey cok daha değişecek chine leyhine
sanırım bir kaç skilldede problem var bladede son gelen knock out skili yatırmıyor 110 lvlde gelen yerdeyken batırma skilinin aynı görseliyle vuruyor

chine speedde yanlış var son 1 up kalmasına rağmen %99 da son olarak %100 olur ama koredeki skillerde %120 olarak görünüyordu muhtemelen düzeltirler

CappaBaron demiş ki:
tüm skiller var 7 li combo 116 lvlde acılıyor
bow pvpde güzel iş yapıyor
en tatlı pvp ss nuker olmuş durumda
glavie bir nevi tank almuş durumda hp 85k yı buluyor ve yeni skilleri ile güzel damageler cıkarıyor
wizardlardan pvplerde eser yok
varriorlar pvpden tad alamazken
rogue warlock chin karekterlerin 1 numaralı düşmanı ama karşısındaki ss nukerse cold el yakma ile onunda işi cok zor
rogue cleric iyi kullanılırsa pvpde iş yapıyor nukerlere karşı ama karşısında bow veya glavie varsa oda yalan oluyor
bladerler yine tank durumunda karşısındakini yatırması cok zor kendinin yatması imkansız şayet karşısında iron shieldi olmayan snowu bitmiş bir nuker varsa ve el yakma cold degilse onu kolayca yatırabiliyor

bu durum daha 118 lvl olarak geçerli 120 lvlde herşey cok daha değişecek chine leyhine
sanırım bir kaç skilldede problem var bladede son gelen knock out skili yatırmıyor 110 lvlde gelen yerdeyken batırma skilinin aynı görseliyle vuruyor

chine speedde yanlış var son 1 up kalmasına rağmen %99 da son olarak %100 olur ama koredeki skillerde %120 olarak görünüyordu muhtemelen düzeltirler

Pvp'de iyise ben bowu satmıyorum zaten +5 Seti Yaptımmı Bowuda Sağlam Yaptımmı Pvp, Job, Uniqe'de bayaa iş yaparım yanlışmıyım Cappa :)

ss nuker vs bow veya glavier bow ve glavierde %40 snow olduğunu düşün...sonuç nedir :)

yoksa spearmı dönelim ?

bu arada nuker spear olursa 40k giriyormuş herhangi bir builde doğrumu ?

Yukarı Alt